Denní horoskop na 16. února 2024: Ryby by neměly své nezdary svalovat na ostatní, Lvi se od svých blízkých dozví nemilou informaci

Denní horoskop na 16. února 2024: Ryby by dnes neměly své nezdary svalovat na ostatní
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 16. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 16. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Na splnění povinností byste si měli nechat větší časovou rezervu. Pak vás nevyvedou z míry nečekané situace. Buďte však odhodlaní dotáhnout věci ke zdárnému konci, ať se děje cokoliv.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, ať nesvalujete své nezdary na ostatní. Tím vážně nic nevyřešíte, začněte raději hledat chybu u sebe. Až si konečně přiznáte, kdo nese vinu, uleví se vám...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy prozrazují, že i když byste měli relaxovat, pořád se zaobíráte myšlenkami na práci. Nechcete-li být stále ve stresu, tak tohle musíte ve svém životě rozhodně změnit. Vaši nejbližší to zajisté také ocení.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Využijte dnešek k dořešení rodinných záležitostí. Připravte se na to, že vaši blízcí vás zavalí problémy s tím, že jim budete hned po ruce. Nemějte obavu říci jim, že už by se také mohli naučit jisté samostatnosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že je přáno rodinným a přátelským setkáním. Přestože máte nějaké povinnosti, nezanedbávejte své blízké, vytáhněte je někam ven. Rodinu to potěší a vám to také zlepší náladu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zavolejte svým přátelům a domluvte si s nimi setkání. Pozvěte je třeba k vám. Aspoň se odreagujete a přijdete na veselejší myšlenky. Hoďte případné názorové neshody za hlavu a užijte si pohodový den.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na to, že se od svých blízkých dozvíte něco, co vás nemile zaskočí. Mějte však na paměti, že výčitkami opravdu nic nevyřešíte. Raději v klidu proberte, co všechno ještě půjde zachránit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měli byste se věnovat zlepšování fyzičky. Vyzkoušejte nějaké nové sporty. Pokud se vydáváte na hory, tak zbytečně neriskujte a nepřepínejte se. Zdraví máte jen jedno.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes se věnujte rodině. Proberte všechno důležité, na co poslední dobou nebyl čas. Vyříkejte si drobná nedorozumění. Máte šanci, že potřebné věci vyřešíte v klidu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

S aktivním nasazením to zase tolik nepřehánějte. Ať nejste naprosto vyčerpaní, máte totiž tendenci přeceňovat svoje síly. Jestli vyrazíte někam do přírody, myslete na všechny nástrahy, co vás mohou potkat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nezasahujte do ničeho, co se vás osobně netýká. Místo řešení vlastních problémů máte tendenci starat se o druhé. Pozor na to, může nastat konflikt, který by vám mohl přerůst přes hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop říká, abyste své drahé polovičce otevřeně prozradili všechny věci, které vás již nějaký čas trápí. Neustálým odkládáním tohoto rozhovoru nic nevyřešíte, právě naopak...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články