Denní horoskop na 17. června 2024: Ryby možná přijdou o peníze, Vahám prospěje klid

Denní horoskop na 17. června 2024: Ryby dnes možná přijdou o peníze
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 17. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 17. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vám přejí, proto dlouho neváhejte a pusťte se s plnou vervou do realizace svých plánů. Stojí při vás i vaši blízcí, kteří vám jsou nejen oporou, ale budou vám i rádi nápomocní. Tak toho využijte...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Líná nálada vás dnes může připravit o pár korun, peněženkou ale neotřese příliš. Na večírku s přáteli se vám naskytne zajímavý flirt. Bude jen na vás, zda mu podlehnete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neměli byste zapomínat na sliby, které jste dali svým blízkým. Hodláte-li se vymlouvat, hádce neutečete. Snažte se nezklamat svou rodinu a těšte se na společně prožité chvíle.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy vám radí, abyste se věnovali jen běžným povinnostem. Zahájení nových činností zatím odložte, ještě nemáte všechno důkladně připraveno. Navíc máte starostí víc než dost, tak proč si přidávat další...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že máte tendenci chovat se tak, aby bylo za každou cenu po vašem. Měli byste si uvědomit, že nemusíte mít vždycky pravdu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Přátelé se budou dožadovat vaší pozornosti. Ještě dříve, než jim odsouhlasíte, že za nimi dorazíte, proberte se svými blízkými, zda vás mohou postrádat. Vyrazíte-li za kulturou, bavit se budete skvěle.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte dělat to, co vám nedělá dobře. Nenechte si nikým mluvit do svých věcí a nemějte obavy nastolit změny. Pokud budete cítit, že to tak má být, jednoduše zariskujte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Donesou se k vám informace, které otřesou vašimi dosavadními plány. Několik věcí budete muset zásadně přehodnotit. Dnes s nikým nerozebírejte soukromé problémy, tohle by vaši situaci mohlo zhoršit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Rozhodnutí jedné osoby vás rozčílí. Snažte se dostat do klidu, zhluboka se nadechněte a myslete na něco příjemného. V otázce vztahů vás čeká drama. I když to bude bolet, nakonec vás osvobodí pravda.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hodláte tvrdohlavě setrvávat na svém stanovisku? K posunu v tom, čeho chcete dosáhnout, nedojde, ba naopak. Zachrání to kompromis.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Člověk se nemůže pořád jen honit za hmotnými statky. Zajděte raději se svým miláčkem do kina, třeba na nějakou hodně bláznivou komedii, a pak se stavte v zajímavé restauraci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste nezačínali s novými aktivitami. Nejprve dodělejte resty, ať máte klid. Určitě se z toho nepokoušejte vyvléct, nic už neodkládejte, tím byste si jen zadělali na problémy.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články