Denní horoskop na 20. dubna 2024: Vodnáři dostanou nabídku, která je nepotěší, Štíry ovládne závist

Denní horoskop na 20. dubna 2024: Vodnáři dnes dostanou nabídku, která je nepotěší
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 20. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 20. 04. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Někdo za vámi přijde s nabídkou, která vám neudělá radost. Pro něj to ovšem hodně znamená, tak si dejte pozor, ať negativní emoce nedáváte moc okatě najevo.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že vám plnění povinností činí značné potíže. Nemůžete se vůbec soustředit a stále vás někdo či něco rozptyluje. Nenervujte se, když něco nestihnete, doděláte to později.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop říká, abyste nezaháleli. Buďte co nejvíce aktivní a komunikativní. Energický přístup vám pomůže k prosazení toho, co potřebujete. Sportovní aktivity vám rovněž prospějí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud se o víkendu budete soustředit na kvalitu, tak nemůžete udělat chybu. Vždyť dobře víte, že mnohdy hraje podstatnou roli i drobný detail. Povzneste se nad legrácky od kamarádů, berte je s humorem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Je čas opustit zónu pohodlí a začít prozkoumávat nové oblasti. Tam venku na vás čekají nová přátelství. A možná je na obzoru i nová láska. Stačí jen trochu riskovat...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy prozrazují, že už se nemůžete dočkat víkendu. Tak si ho užívejte. Den bude přát také nakupování, pořiďte nějakou maličkost i svým blízkým.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes si nenechte nikým a ničím zkazit náladu. Hlavně netahejte do soukromí nedořešené pracovní záležitosti, ty mohou klidně počkat do pondělí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zavzpomínejte na lidi, kteří vám v minulosti pomohli a dostali vás z potíží. Nyní nastal čas zjistit, zda oni nepotřebují s něčím pomoci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestli si nerozumíte s někým novým, kdo se objevil ve vašem životě, zkuste ho lépe poznat. Možná vás pak překvapí, že jste se navzájem v mnohém mýlili a nechali se ovlivnit pomluvami.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nepokukujte po ostatních lidech, jimž se podle vás daří lépe. Snažte se ubránit závistivým pocitům, spíše popřemýšlejte, v čem se můžete zlepšit. Ať konečně dosáhnete úspěchu i vy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte se relaxačním aktivitám. Buďte tolerantní k tomu, s čím za vámi přijdou příbuzní, nejprve to rozdýchejte a teprve pak jednejte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přátelé se budou dožadovat vaší pozornosti. Ještě dříve, než s nimi vyrazíte někam ven, proberte to se svými blízkými. Mohou vás postrádat? Je totiž docela možné, že rodinka si vás bude také nárokovat...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články