Denní horoskop na 21. června 2024: Vodnáře čeká příjemný pátek, Býci by měli méně pracovat a víc milovat

Denní horoskop na 21. června 2024: Vodnáře dnes čeká příjemný den
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 21. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 21. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čeká vás příjemný den. Se svými blízkými si naplánujte výlet do přírody, budete se skvěle bavit. Potřebujete si vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky, pohybové aktivity vám rovněž jen prospějí, tak si to užijte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud se v tento den setkáte s rozdílnými názory na jistou záležitost, zaujměte jednoznačný postoj. Neměňte ho podle toho, jak se vyjádří ostatní. Bez kompromisů se to neobejde, ale buďte zásadoví.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Očekávejte novinky, které budou důležité pro jedno zásadní rozhodnutí. Můžete také narazit na poznatky, které by mohly ovlivnit vaše současné plány.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Peníze jsou hezká věc, ale nepřehánějte to. Vždyť váš protějšek už skoro neví, jak vypadáte! Uberte práci, přidejte lásku. Večer nedohánějte resty, ale užijte si společné chvíle.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop říká, že máte-li chuť pustit se do nějakého dobrodružství, tak do toho jděte, jinak s vámi stejně nebude k vydržení. Jestliže se toho vaši blízcí nebudou chtít zúčastnit, berte na ně ohledy.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá k větší razantnosti. Bude se vám dařit ve všech směrech a jen máloco vás vyvede z míry. Zkuste však prosadit to, co si vy přejete, nelze se donekonečna jen podřizovat...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Začněte si brát k srdci rady lidí, jimž na vás záleží. Neurážejte se, i když všechno, co uslyšíte, nebude zcela lichotivé. Nebojte se diskutovat i oponovat, argumenty sdělujte v klidu a s rozmyslem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že energie vám rozhodně nechybí, ale měli byste si dát pozor na její správné využití. Vyvarujte se vznětlivých reakcí, nemusíte přece okamžitě vyletět při sebemenší narážce na vaši osobu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jako mávnutím kouzelného proutku vás opouští pracovní ctižádost. Jestliže se vám nějaká práce nepodařila dokončit, dopřejte si krátkou pauzu. Pak vám to určitě půjde líp.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rozhlédněte se! Ve vašem okolí je někdo, kdo o vás moc stojí. Neutrácejte za nesmysly, brzy nebudete mít peněz nazbyt. Dnešní doba zbytečnému vyhazování nepřeje.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že některé věci, s nimiž jste už počítali, se budou ještě měnit. Střetnete se s různými názory. Berte připomínky v potaz a rozhodnutí si nechejte projít hlavou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop říká, že i když máte energie dostatek, měli byste se šetřit. Rozvrhněte si povinnosti tak, abyste je zvládli rychle a mohli vyrazit za relaxací. Nepřehánějte to ani se sportem, raději si dopřejte klid.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články