Denní horoskop na 24. února 2024: Býky čeká výjimečné setkání, Panny by si měly promluvit se svým protějškem

Denní horoskop na 24. února 2024: Býky dnes čeká výjimečné setkání
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 24. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 24. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes byste se měli zamyslet nad dobře míněnou radou od někoho zkušenějšího. Předejdete tím potížím, které by vás jinak neminuly. Myslí to s vámi dobře.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy prozrazují, že se cítíte sebejistě a úsměvy rozdáváte na všechny strany. Tak se hlavně snažte, aby vám ten optimismus vydržel co nejdéle. Čeká vás totiž perná chvilka, při níž se pořádně zapotíte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nedovolte nikomu, aby vás před ostatními sekýroval, že něčemu nerozumíte, když je to zrovna vaše parketa. Udělejte maximum, ať to prokážete. Jednou provždy tak všem kritikům zavřete ústa...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká výjimečné setkání. Podle toho, jaký uděláte první dojem, se totiž bude vyvíjet všechno ostatní. Neberte si výtky druhých tak osobně, vždyť nejde o nic, z čeho byste se měli hroutit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud hodláte tvrdohlavě trvat na svém názoru ohledně jisté věci, tak k výraznému posunu nedojdete, ba naopak. Ačkoliv to pro vás bude jistě bolestné, vyřeší to jedině kompromis...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den se bude odehrávat ve svižném tempu, těšit se můžete i na několik zajímavých příležitostí. Jedinou potíž čekejte v tom, že si z nich nebudete umět vybrat. Spoléhejte se na sebe a nenechte si do toho nikým mluvit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na to, že se vám dostane zvýšené pozornosti. Ani nebudete vědět jak, ocitnete v centru veškerého dění. Pokud bude nezbytné změnit některé plány, tak hlavně nezmatkujte, vy to zvládnete...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, abyste si se svým protějškem promluvili o plánech, které jsou pro vás nejvíce důležité. Nemějte obavy popsat důkladně všechno, co by vám mohlo pomoci v jejich brzkém uskutečnění.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás upozorňují, ať nezapomínáte, že povinnosti za vás opravdu nikdo neudělá. Jestli budete všechno neustále odkládat, mohlo by vám to brzy přerůst přes hlavu. Tak už se do toho pusťte!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zapracujte na realizaci nápadů, o nichž už dlouho přemýšlíte. Energie máte dost, tak směle do toho. Na řeči ostatních se vykašlete, pouze s optimismem a plným nasazením máte šanci uspět.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste se snažit o pochopení starostí, které mají lidé ve vašem blízkém okolí. Klidně vyslovte svůj názor, jak byste to řešili vy. Vyjádření formulujte citlivě, abyste jim ještě nepřitížili...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte spoustu nápadů, jak by se daly zlepšit věci kolem vás. Nebojte se na nich zapracovat, uvidíte, že je brzy prosadíte...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články