Denní horoskop na 29. března 2024: Rybám hrozí prořeknutí, Panny zaskočí nečekaná návštěva

Denní horoskop na 29. března 2024: Rybám dnes hrozí prořeknutí
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 29. 3. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 29. 03. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Buďte ve střehu, jistá osoba, která vám už nějaký čas hází klacky pod nohy, by mohla využít vaší nepozornosti. Nemůžete si dovolit udělat chybu, plňte své povinnosti co nejzodpovědněji.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dávejte si pozor na to, abyste se nechtěně neprořekli, což by vás dostalo do nezáviděníhodné situace. Zkazilo by to překvapení více lidem. Dejte si na pusu zámek a ostatním jen naslouchejte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop říká, že zvládnete i ty nejnáročnější úkoly. Bez obav všem ukažte, že na to máte. Neodmítejte nabídky, které obdržíte, jen proto, že s danou problematikou nemáte zkušenosti.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli potřebujete něco prosadit, mějte realistické cíle. Musíte ostatní nejprve přesvědčit, že to celé berete opravdu vážně. Připravte si všechny argumenty a snažte se vystupovat sebevědomě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vám radí, ať dbáte na disciplínu. Pamatujte, že opravdu nic nedostanete zadarmo. Pokud máte v plánu začít s novými aktivitami, dolaďte ještě detaily a rázně se do toho koukejte pustit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete muset strávit nějaký čas v přítomnosti člověka, který vám není zrovna sympatický. Vyrážíte-li za nákupy, ohlídejte si finance, ať neutratíte víc, než si můžete momentálně dovolit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že vás může zaskočit nepředvídatelné chování některých lidí. Pokud by se schylovalo ke konfliktu, nezapomínejte, že křikem nic nevyřešíte. Na škodu naopak nebude diplomatický přístup.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes by vás mohla překvapit nečekaná návštěva. Může se vám ozvat i někdo, koho jste dlouho neviděli a neměli o něm žádné zprávy. Z rozpačitosti se nakonec vyvine výborná zábava.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Když zvolíte ten správný přístup k řešení problémů, nic vás nepříjemně nezaskočí. A nakonec prožijete příjemný den. Nespoléhejte se na pomoc druhých, tohle musíte vyřešit sami.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

I když si tolik libujete ve změnách, tak do nich nemůžete nutit své blízké. Pochopte, že jim nelze nic nakazovat, akorát byste jim to, z čeho jste tak nadšeni, úplně zprotivili.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vsaďte na svou intuici. Rady rodiny si sice vyslechnout můžete, ale řiďte se tím, jak to cítíte vy. Pokud vás přepadne touha vyzkoušet si něco nového, tak o tom jen nebásněte a běžte do toho.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nezasahujte do věcí, které se vás přímo netýkají. Zhoršilo by to celou situaci a vyústilo v hádku. Neztrácejte trpělivost, když všechno nepůjde podle vašich představ. Vytáhněte své blízké někam za zábavou.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články