Designový doplněk i pomocník se zdravím. Otestovali jsme pro vás Huawei Watch Fit 3

Designový doplněk i pomocník se zdravím. Otestovali jsme pro vás Huawei Watch Fit 3
Zdroj: Huawei

Zmodernizovaný model hodinek Huawei Watch Fit 3 byl představen jen před několika dny. Po čtyřech letech změnily obdélníkový ciferník předchozích generací na nový univerzální a nadčasový čtvercový design a přinášejí řadu vychytaných funkcí. V redakci jsme je pro vás všechny otestovali!

Speciální projekt
Speciální projekt 30. 05. 2024 10:50

Testovala Eva, kterou na první dobrou zaujalo jednoduché spárování hodinek s telefonem. „V aplikaci je vše hezky a přehledně vidět,“ vyjmenovává Eva s tím, že ji velmi potěšil i design hodinek.

Vychytané řemínky

„Jsou na pohled na ruce moc pěkné, a to i díky koženému řemínku. Ten je navíc příjemný a vůbec neškrtí, ani jsem nevěděla, že mám na ruce hodinky. Vyzdvihla bych i jejich váhu, která je hodně fajn, protože na ruce o nich skoro nevíte,“ pochvaluje si Eva.

Na designu si v Huawei dali hodně záležet, a právě řemínky jsou vážně vychytané. Nabídka barev je široká a materiály byly vybírány s ohledem na šetrnost k pokožce. Řemínek se navíc velmi snadno vyměňuje, takže si ho můžete snadno vyladit s outfitem.

Eva při testování zmínila váhu hodinek a má pravdu, jsou opravdu lehoučké. Dokonce jde o nejlehčí a nejtenčí hranaté chytré hodinky Huawei. Přitom displej dosahuje téměř 78 % poměru obrazovky k tělu hodinek.

Počítají kroky a kontrolují spánek

Designový doplněk i pomocník se zdravím. Otestovali jsme pro vás Huawei Watch Fit 3


Co jistě všichni v dnešní době oceníme je asistence hodinek s naším zdravím. Ženy určitě potěší menstruační kalendář, který pohlídá vše, co potřebujeme. „Hodinky zaznamenají průběh periody včetně příznaků, délky a podobně,“ popisuje Eva.

Hodinky toho ale s naším zdravím umí mnohem víc. „Spočítají vám, kolik jste za den udělali kroků, pohlídají spánek, ráno vám řeknou, jak kvalitní byl a pochopitelně měří tep a kyslík v krvi,“ doplňuje Eva.

Co se spánku týče, Huawei Watch Fit 3 jsou vybaveny dokonce nejnovějším vědecky podloženým systémem sledování spánku TruSleep™ 4.0. Funkce sleduje dýchání při spánku a nabízí hlubší vhled do jejich spánkových návyků. Technologie HUAWEI TruSeen™ 5.5 zase velmi přesně měří srdeční tep.

Designový doplněk i pomocník se zdravím. Otestovali jsme pro vás Huawei Watch Fit 3


Osobní trenér!

Nové hodinky od Huawei se stanou vaším osobním trenérem, připraveným nonstop dát vám do těla. Aplikace Stay Fit byla vylepšena tak, aby uživatelům pomohla zdravěji jíst, obsahuje totiž aktualizovanou globální databázi potravin a jejich kalorií, a poskytuje nutriční analýzu na podporu vyvážené stravy.

K aktivitě povzbuzuje funkce Smart Suggestion. Když nesplníte cíle denní aktivity, navrhnou vám hodinky typy cvičení a délku jejich trvání na základě jeho preferencí a zvyklostí. Takže už žádné líné dny!

„Pokud se nehýbete dostatečně, hodinky vás vyzvou k pohybu nebo vám doporučí nějakou aktivitu, abyste splnili denní cíle,“ potvrzuje Eva, která hodinky otestovala.

Až deset dnů bez nabíjení

Designový doplněk i pomocník se zdravím. Otestovali jsme pro vás Huawei Watch Fit 3


Menu hodinek je přehledné, je v češtině a co je Evě sympatické, je možnost měnit si ciferníky, některé jsou v základní nabídce, některé je možné si dokoupit. „Člověk si tak může hodiny přizpůsobit podle svého a ciferníky střídat dle nálady nebo příležitosti. Menu je intuitivní, pokud jsem něco nevěděla, tak jsem na to rychle přišla,“ doplňuje Eva, kterou překvapila velká výdrž hodinek.

A neplete se, vydrží na jedno nabití až 10 dní v provozu, při častějším používání 7 dní. A když potřebujete nabíjet, ale nemáte čas, nebojte se. Hodinkám stačí deset minut a jsou připraveny na celý den!

Samozřejmostí je potom přehrávání hudby, dálková spoušť, upomínky, rychlé odpovědi na zprávy, počasí, asistent a další. „Možnost volání přes hodinky je skvělá, uvolní se vám ruce, když v nich nemusíte držet telefon,“ dodává Eva.


Plusy a minusy hodinek Huawei Watch Fit 3

+ přehledné a intuitivní menu

+ elegantní řemínek, který je příjemný na ruce

+ velká výdrž baterky

+ hodinky jsou velmi lehké

+ snadné spárování s telefonem

+ aplikace hlídá naše zdraví

+ hodinky jsou kompatibilní s iOS i Android

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články