Fit a krásnáTestováníSoutěže

Nenahraditelný pomocník pro klidný spánek: Soutěžte o monitor dechu Nanny!

Nenahraditelný pomocník pro klidný spánek: Soutěžte o monitor dechu Nanny!
Zdroj: Nanny
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V dnešní době je na trhu řada přístrojů, které vám usnadní každodenní péči o miminko. Základním pomocníkem, se kterým se nejspíš setkáte už v porodnici, je monitor dechu. Ohlídá správné dýchání miminka a vám zajistí klidný spánek. Jedním z nejosvědčenějších výrobků na trhu je ryze český monitor Nanny.

Speciální projekt 4. května 2020

Nanny nepřetržitě snímá dech miminka, a pokud se nenadechne po dobu 20 sekund, nebo se frekvence jeho dýchání sníží pod 8 nádechů za minutu, začne svítit červené světlo a spustí se poplach. Monitor vás tak včas upozorní na případné ohrožení života miminka a dá vám možnost poskytnout mu první pomoc nebo přivolat lékaře.

Nanny navíc úspěšně obstála v nezávislých klinických zkouškách a splňuje nejpřísnější certifikace pro zdravotnické přístroje podle platné legislativy EU. Proto ji používají novorozenecká oddělení nemocnic na celém světě.

Velkou výhodou je i snadná a rychlá instalace. Nevyžaduje ani žádnou speciální údržbu a díky vysoké životnosti baterií je obvykle do monitoru vkládáte jen jednou, a to při jeho prvním spuštění.

Pokud chcete vyhrát monitor dechu Nanny, soutěžte s námi!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Nanny se může pochlubit velkou snímací podložkou, která pokryje celý spací prostor miminka. Jaké jsou její rozměry?

A: 280×450×20 mm

B: 305×500×15 mm

C: 340×340×10 mm

Nápovědu najdete na www.nanny.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 18.5.2020 na mail soutez@lifee.cz a do předmětu napište monitor dechu. Vyhrává 20. správná odpověď.

Monitor dechu Nanny zakoupíte na e-shopu www.nanny.cz za cenu 2 495 Kč. Vybírat můžete hned z několika výhodných balíčků. Nákupem na e-shopu výrobce navíc přispíváte na monitory dechu do porodnic a dětských center.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž byla ukončena.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články