TestováníSoutěže

V Chicagu otevřeli první Nutella restauraci na světě. Návštěvník si prý připadá jako v obří sklenici s pomazánkou

V Chicagu otevřeli první Nutella restauraci na světě. Návštěvník si prý připadá jako v obří sklenici s pomazánkou
Zdroj: Chiacgo.eater.com
+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Představte si, že jste uvnitř obří sklenice Nutelly. Omdlíváte blahem? Pak byste měli (s doprovodem) zavítat do chicagské ulice Michigan Avenue. Otevřeli tu vůbec první Nutella restauraci na světě. A návštěvník si prý v ní skutečně připadá, jako by se ocitl v nutellové lázni.

Barbara Lorenzová 7. června 2017

Pomazánka se vlní i na stropě. Zbylý interiér zase spouští chutě krémovými prvky. A nechybí ani odkaz na vůbec nejdůležitější ingredienci – ze stropu visí lustry ve tvaru lískového květu.

„Chtěli jsme vytvořit svět Nutelly pro naše příznivce, který by skutečně zachytil podstatu značky – ne jen v servírovaných pokrmech, ale celkovém zážitku od chvíle, kdy vstoupíte do prostoru,“ uvedl vedoucí marketingu severoamerické odnože značky Noah Szporn.

Nu dobře, nebudeme to protahovat. Tento článek jste si s největší pravděpodobností rozklikli, abyste zjistili, zdali je nutellová restaurace opravdovým lískooříškovým rájem. Je.

Poroučit si tu můžete snad všechny klasiky, od palačinky a wafle s Nutellou po toast či plněný croissant.

Pro hardcore fanoušky přichystali provozovatelé nutellové fondue (však víte, kotlík plný Nutelly). Nebo návykovou zmrzlinu.

Najedí se tu ale i doprovody milovníků Nutelly, co sladkému krému neholdují. V menu najdou třeba sezónní salát či panini. Pochopitelně servírované s lískovými oříšky. Či ovocný salát s řeckým jogurtem. Nutellovou zálivku potenciálně mohou odmítnout. Ale dává to smysl?

Restaurace otevřela 31. května. Můžeme jen doufat, že se osvědčí. A že společnost Ferrero uvažuje o dalších pobočkách.

Projděte se nově otevřenou restaurací alespoň virtuálně v galerii. 

Zdroj: Food Envy

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články