Kapitán Roman Červenka má doma Českou Miss World: Veronika Machová mu dala syna a je módní návrhářkou

Kapitán české hokejové reprezentace má doma Českou Miss World 2010: Roman Červenka a Veronika Machová v čase
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Česká Miss World Veronika Machová, manželka hokejisty Romana Červenky, v roce 2010. Mezi korunovanými dívkami byla také modelka Jitka Boho.Roman Červenka s manželkou Veronikou Machovou.Česká Miss World Veronika Machová, manželka hokejisty Romana Červenky, s moderátorem Liborem Boučkem.Česká Miss World Veronika Machová, manželka hokejisty Romana Červenky, bývala aktivní modelkou.+ 15 fotek+ 16 fotek

Český hokejový útočník Roman Červenka (38), kapitán hokejové reprezentace, je také pyšným tátou syna Denise (11), kterého má s manželkou, Českou Miss World 2010, Veronikou Machovou (33). Červenka, který nás aktuálně reprezentuje na Mistrovství světa v hokeji 2024, žije spokojeným rodinným životem ve Švýcarsku a na rozdíl od jiných sportovců jej neprovází žádné skandály.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 19. 05. 2024 12:00

Český hokejový útočník Roman Červenka (38) si bral Českou Miss World Veroniku Machovou (33) v roce 2015, syn Denis přišel na svět o tři roky dříve. Sympatická kudrnatá blondýnka se rozhodla pověsit modeling na hřebíček a v posledních letech se kromě rodiny věnovala také navrhování oblečení. Roman Červenka tak může být rád, že o teplo rodinného krbu pečuje spokojená žena, která se navíc realizuje ve vlastních projektech.

Roman Červenka má doma Českou Miss

Kudrnatá blondýnka Veronika Machová, která je skrze svoji maminku česko-ruského původu, se Českou Miss World stala v roce 2010, přičemž ve stejném ročníku, byť s jinou korunkou, s ní byla také Česká Miss Jitka Boho (32), za svobodna Válková. Veronika ještě tentýž rok reprezentovala Českou republiku v Číně a probojovala se do semifinále Top 20 Miss Bikiny. Manžela Romana Červenku chodí společně se synem povzbuzovat na důležité hokejové zápasy a na rozdíl od svých kolegyň z branže se nemá potřebu prezentovat na sociálních sítích a v poslední době nenavštěvuje ani žádné společenské akce. Po porodu syna Denise podstoupila Veronika v roce 2015 plastiku prsou.

Veronika Machová je módní návrhářkou

V roce 2012 Veronika představila vlastní kolekci oblečení, pro kterou byly charakteristické zvířecí vzory. Látky nakupovala v Rusku, kde tenkrát s manželem Červenkou bydlela a velikost jejích modelů nepřesáhla velikost 38. "Modely vznikaly u krejčové, já jsem je jenom navrhovala. Musela jsem si na to vyhradit čas, jelikož jsem bydlela v Rusku, takže jsem třeba jenom lítala na zkoušky, ale zvládlo se to. Peněz to stálo hodně, ale to je jako u každého podnikání. A buď se peníze vrátí, nebo ne. Teď jsem hlavně ráda, že je to za mnou," uvedla tenkrát magazínu iDNES. Ve vlastnoručně šitém modelu tenkrát Veronika absolvovala také finále České Miss.

Na fotografie okouzlující manželky kapitána hokejové reprezentace Romana Červenky, Veroniku, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články