Meghan Markle padá ke dnu: Odchodem z královské rodiny ztratila šmrnc i důstojnost, píše komentátor

Meghan Markle padá ke dnu: Odchodem z královské rodiny ztratila šmrnc i důstojnost, píše komentátor
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle se minulý týden objevila na galavečeru magazínu Variety a nebyla k vyhnání od fotostěny. I když se o to mnozí snažili, jak dokládá videozáznam. Na sobě měla béžovou róbu Proenza Schouler, v ruce psaníčko stejné značky a na nohou lodičky Aquazzura.Z Meghanina královského pelu zbyly jen trosky. Vévodkyně ze Sussexu víc než důstojnou členku královské rodiny připomínala snaživou hvězdičku toužící po pozornosti médií.I když na denní bázi i nadále vynáší luxusní oděvy a šperky, její styl působí tak nějak tuctově. Na Invictus Games vynesla Meghan blejzr Celine, overal s kraťasy Zara, sandály YSL, kabelku Cesta a náušnice Bottega Veneta. Suma sumárum outfit za více než 100 000 korun.Další model ze zářijových Invictus Games, tentokrát košilové šaty od Caroliny Herrery a boty od Diora. Cena outfitu? Znovu přes 100 tisíc korun.+ 3 fotky+ 4 fotky

I když prakticky na denní bází vynáší luxusní kousky a šperky za tisíce dolarů, Meghan Markle (42) pomalu ale jistě padá z piedestalu módní ikony. Černá ovce britské královské rodiny to naposledy dokázala na galavečeru v Los Angeles, kde lačně pózovala před fotostěnou. Více než elegantní členku královské rodiny ale podle komentátora listu Daily Mail Richarda Edena připomínala rádoby filmovou hvězdičku, která si v tuctových béžových šatech užívá svých pět minut slávy.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 27. 11. 2023 11:20

Větší kontrast to snad ani být nemohl. Meghan i Kate se minulý týden objevily na veřejnosti při ostře sledovaných událostech. Jenže zatímco na princezně z Walesu mohli všichni přítomní pro její jedinečný a sofistikovaný styl oči nechat, na manželku prince Harryho (39) se koukali jen proto, že nechtěla zmizet od fotostěny. Ostatně ji k tomuto aktu po dlouhém a výmluvném pózování fotografům vyzvala další z čekajících dam - viz video níže.

Ten kontrast byl až do očí bijící, píše Eden

A souhlasí s tím ve svém posledním komentáři i Eden. Podle něj pro vévodkyni ze Sussexu skončila cesta skutečné celebrity ve chvíli, kdy nasupeně opustila Velkou Británii. "Zatímco princezna z Walesu na setkání s korejským prezidentem zastínila díky úchvatným karmínovým kabátovým šatům s pelerínou všechny přítomné, Meghan se nakrucovala na červeném koberci v Los Angeles," napsal pro Daily Mail Eden.

"Ten kontrast byl do očí bijící. Členové královské rodiny vstupují na červený koberec až ve chvíli, kdy ostatní hosté filmové nebo divadelní premiéry pohodlně spočívají na svých sedadlech. Tedy všichni kromě Meghan, která by bývala mohla kráčet po boku Kate na státní banket v Buckinghamském paláci, ale místo toho pochodovala po červeném koberci," upozornil Eden.

Minulý týden ukázal, o co všechno Meghan přišla

"Bez prince Harryho po boku nemohla Meghan působit méně královským dojmem. Vypadala jako jedna z mnoha celebrit, které hrozně prahnou po tom, aby je vyzpovídal magazín Variety," všiml si komentátor. "Pózovala fotografům jako rádoby filmová hvězdička, kterou ostatně byla předtím, než se dostala do královské rodiny," nešetří Meghan Eden.

Jak moc se současná Meghan liší od té, která zářila v Británii! Tehdy stály celebrity frontu na to, aby se s ní mohly setkat. Dnes ji odhánějí, aby už nepřekážela. "Tento týden nádherně ukázal, o co všechno vévoda a vévodkyně ze Sussexu přišli, když se roku 2020 rozhodli opustit královskou rodinu, aby získali svobodu a štěstí," dodal Eden.

Zdroj informací:
Dailymail.co.uk

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články