Módní policie ze Sladkého mámení: Kazmova ex Kalousová vsadila na nesmrtelnou klasiku, Blanarovičová s Jirešovou jako dámy v bílé

Sladké mámení
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Herečky Ivana Jirešová a Yvetta Blanarovičová se na tiskovou konferenci sladily do bílé barvy.Herečka Ivana Jirešová oblékla světlou halenku a široké bílé kalhoty s vysokým pasem.Herečka Yvetta Blanarovičová vsadila také na bílou. Oblékla bílý top a kalhoty, které doplnila  bílými sandály na vysoké platformě.Zpěvačka a modelka Andrea Kalousová, bývalá přítelkyně Kazmy, má slabost pro nesmrtelnou klasiku - bílou košili a džíny.+ 9 fotek+ 10 fotek

Muzikál Sladké mámení aneb Kvítek mandragory se úspěšně představil novinářům a my jsme si posvítili na outfity, které vynesly některé známé osobnosti. Bývalá přítelkyně Kazmy, modelka Andrea Kalousová (27), vsadila na nesmrtelnou klasiku bílé košile a džínových kalhot. Bílé barvě zůstaly věrné také Ivana Jirešová (46) s Yvettou Blanarovičovou (59). 

Veronika Nováková
Veronika Nováková22. 09. 2023 09:15

Nový muzikál Sladké mámení aneb Kvítek mandragory odhalil své obsazení a herci své outfity, ve kterých přišli mezi novináře. Herec Martin Dejdar (58) stejně jako zpěvačka Radka Fišarová (45) nebo herečka Jaroslava Obermaierová (77) pojali tiskovou konferenci neformálně a oblékli se tak, jako by šli do ulic nebo na příjemnou obchodní schůzku. Jak jim to slušelo?

Bývalka Kazmy a Sagvan Tofi v bílé košili

Modelka a nově také zpěvačka Andrea Kalousová (27) vsadila na své modelkovské instinkty a na tiskovou konferenci v Divadle Broadway oblékla nesmrtelnou klasiku, která nikoho neurazí, ani příliš nenadchne. Džíny s černým koženým páskem, kvalitní bílá košile a k tomu černé lodičky, to nikdy nevyjde z módy. Andrea na sebe podle všeho v divadle nechtěla strhnout pozornost, ale tímto dokonale vzorovým outfitem to nechtěně udělala.

V podobné kombinaci mimo jiné dorazili také zpěvák Sagvan Tofi (59), nebo Andrey kolegyně, herečka Aneta Vrzalová (32), která bílou košili povýšila na saténovou záležitost a džíny zvolila rebelsky roztrhané. Podpatky Aneta nevynechala, nazula jejich béžovou variantu.

Jirešová s Blanarovičovou jako kámošky do deště

Podobnou notu zřejmě cestou do divadla cítily také herečky Ivana Jirešová (46) a Yvetta Blanarovičová (59). Jirešová oblékla světlou halenku, kterou doplnila širokými bílými kalhotami do pasu, zatímco Blanarovičová vsadila na bílé tříčtvrteční kalhoty, krajkový top a sandály na platformě - to aby si přidala potřebné centimetry.

Eliška Bučková a malé černé

Modelka a zpěvačka Eliška Bučková (34) se chtěla trochu odlišit, ale ani ona nesáhla vedle. Na tiskovou konferenci oblékla asymetrické černé šaty Kura collection, které doplnila černobílými teniskami. Pokud by se Eliška chtěla více blýsknout, stačilo by tenisky nahradit černými lodičkami. Šaty jsou dle střihu velmi univerzální, takže se budou hodit do práce, do divadla i do města. Neformálnějšímu rázu akce sedly. 

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články