Pavel (51): Dal jsem sbohem náruživé milence, abych zachránil rodinu. Manželka si ale za mě našla náhradu

Skutečné příběhy o nevěře: Dal jsem sbohem náruživé milence, abych zachránil rodinu. Manželka si ale za mě našla náhradu
Zdroj: Unsplash

Pavel se na internetu seznámil se ženou, která ho doslova okouzlila. Nakonec se stali milenci a Pavel okusil živočišný sex. Nicméně zvítězil pocit zodpovědnosti a milenecký vztah ukončil. Vybral si rodinu. Zůstal s manželkou a narodily se jim další tři děti. Jenže před rokem ho manželka opustila. Našla si milence.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 08. 06. 2024 07:00

Když mi bylo pár let před čtyřicítkou, na internetovém chatu jsem si začal psát s okouzlující ženou. Byla vtipná, chytrá, pohotová v odpovědích a její dvojsmysly nebyly vulgární, přesto mě vzrušovaly.

Milenka mě dostala fantastickým sexem

Zkraje jsem si s neznámou jen psal a zcela mě to naplňovalo. Po čase jsme si zaslali fotografie, abychom věděli, kdo sedí na druhé straně u počítače. A nestačil jsem se divit. Byla to nádherná dlouhovláska s uhrančivým pohledem. Netrvalo dlouho a přemluvil jsem ji k osobnímu setkání. Do Simony jsem se totálně zbláznil a nakonec kývla, že spolu strávíme noc. Zajistil jsem pěkný hotel a zašli jsme do vířivky.

Sex se Simonou byl fantastický. Opakovaně jsme se oddávali vášni, nikdy jindy jsem neměl čtyři orgasmy za noc. Prostě tato žena ve mně dokázala vybudit touhu. Laskal jsem jí celé tělo, hrál si s jejími ňadry a miloval ji všemi způsoby, které mi moje fantazie nabídla. Po čase jsem začínal cítit, že jsem na ní závislý. Sexuálně fascinovaný.

Rozhodl jsem se vrátit k manželce

I Simona si chvíle se mnou užívala, a dokonce ve vrcholné extázi vykřikla: "Lásko!" Toho jsem se zalekl. Simonu jsem měl rád, moc rád. Sex s ní byl mimořádný. Ale byl jsem ženatý a ona to od začátku věděla. Nikdy jsem manželku nepodvedl, ale se Simonou jsem nedokázal odolat pokušení. A když jsem si uvědomil, že začínám bilancovat svůj život, vyděsilo mě to.

Nemohl jsem se rozvést. S Evou máme dceru. Rodiny by mě odsoudily. Zkrátka ve mně zvítězil pocit zodpovědnosti a vztah se Simonou jsem ukončil. Zablokoval jsem si její číslo a snažil se na ni nemyslet. Nemyslet na to, jak moc jsem jí ublížil. Manželka Eva si mého prohřešku nevšimla. Měla ráda svůj pohodlný život, kdy nemusela pracovat. A plně ji mentálně zaměstnávala péče o dceru, domácnost a zahradu. Vyšší ambice v životě neměla.

Manželka mi oznámila, že se stěhuje k milenci

S Evou se nám narodily ještě další tři děti. V současnosti je nejmladšímu osm let. A právě probíhá naše rozvodové řízení. Nestačím se divit, co se mi to v životě stalo. Manželka se zamilovala do prodavače v místní samoobsluze. Už spolu dva měsíce bydlí. Prý je šťastná. Poděkovala mi za hezké manželství, omluvila se za svou zradu a vysvětlila mi, že si nemůže pomoct. Že už je jinde a nedokáže udržet naše manželství, i když v něm jsou čtyři děti.

Vysvětluji si to tím, že jsme s manželkou spolu od střední školy a ona nikdy nepoznala jiného muže. A prostě se stalo, že prodavač měl na ni čas a z nezávazného povídání vznikly city. A pak to nabralo obrátky. Tak velké, že mi manželka dokonce navrhnula, že mohou děti bydlet se mnou. Díky událostem posledních měsíců se mi stále do hlavy vrací tajná milenka Simona. Kdysi jsem byl zodpovědný vůči manželce a teď mám parohy. Ale taky čtyři krásné děti. Takže vše, co jsem v životě prožil a jak se rozhodoval, za to stálo.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články