Ivo (49): Milování s manželkou mě unavovalo, tak jsem si našel milenku. Po slastném vyvrcholení mi dala nejtvrdší facku v životě

smutný, zdrcený
Zdroj: Freepik

Ivo měl pocit, že manželské intimní hrátky jsou nudné. Našel si proto milenku, která ale hned po prvním milování zpochybnila jeho výkony. Manželka si přitom nikdy nestěžovala.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 22. 04. 2024 17:00

Moje manželka Leona je pořád hezká ženská. Dokonce ani neodmítá zařazení mých sexuálních představ do našeho intimního života. Jenže sex s jednou a touž ženou skoro celý život mi přestal stačit.

S manželkou jsem v posteli zažíval uragán

Asi krize středního věku. Nebo se naše manželství v této oblasti opotřebovalo. Nevím. Přitom Leona byla v mládí pěkně divoká samička. Milovala všechno. Vše, co jsme viděli v pornu, chtěla vyzkoušet. Uměli jsme o sexu mluvit a na rovinu si říct, co se komu líbí, po čem toužíme, a co jsme naopak zkusili a nebudeme opakovat.

Jenže časem jsme se starali o děti, nemocné rodiče, řešili pracovní problémy, a tak šel sex trochu stranou. Někdy jsem neměl psychickou sílu já, jindy Leona, nebo jsme zkrátka byli unavení. Měli jsme pár oblíbených poloh, navzájem jsme si dopřávali i orálního sexu a na to, že jsme spolu byli dlouho, jsme se dokázali příjemně dovést k orgasmu. Za ty roky jsme už věděli, co má ten druhý rád.

Potřeboval jsem změnu, tak jsem si našel milenku

V sexu jsem nebyl vysloveně nespokojený, jen to nebylo, co v mládí, a měl jsem pocit, že chci od života trochu víc než okoukaný sex s manželkou. Do práce nastoupila mladá kolegyně, měla smyslný pohled a já jen při představě sexu s ní měl zvýšenou tepovou frekvenci. Po pár společných pracovních obědech jsem ji pozval na večeři. Souhlasila a přišla velmi vyzývavě oblečená. Skončili jsme v posteli u ní doma.

Nevím, jak dlouho jsme se milovali, ale bylo to krásné. Měla nádherné tělo a užívala si mé dotyky. Na druhé straně ji vzrušovaly jen dvě polohy, které byla ochotná dělat. Ležel jsem zadýchaný na posteli. Veškerá iniciativa při souloži byla na mně, ale orgasmus stál za to. Roky jsem neměl tak silné vyvrcholení. Emocemi jsem vletěl doslova do jiné dimenze.

Kvůli milence si nevěřím v sexu

Ani jsem se nestačil vzpamatovat a mladá milenka chtěla další kolo. Orálně mě vzrušovala tak dlouho, až to bylo bolestivé, ale erekce se nedostavila. Zklamaně pronesla: "A to je jako vše, co předvedeš? To mi rozhodně nestačí." A odešla do koupelny. Dostal jsem slovní facku. Byl jsem ponížen. Moje ego bylo zašlapáno do země.

Potom jsme ještě něco zkoušeli, ale já tušil, že to nedopadne dobře. Hlava to dál už nepustila a svou roli sehrál pravděpodobně i věk. Doma jsem nad celým zážitkem přemýšlel a uvědomil si, že já blázen si myslel, že mám kondici a vitalitu na mladou holku. Bývávalo. Zestárla má žena, ale zestárnul jsem i já. Dostal jsem ponaučení od života a přestanu s blbými experimenty. Teď se budu bát, že nebudu stačit i manželce.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články