Ondřej (43): Moje femme fatale mi ničí život. Už jsem kvůli ní zvoral jeden vážný vztah, teď mám v ohrožení manželství

Ondřej (43): Moje femme fatale mi ničí život. Už jsem kvůli ní zvoral jeden vážný vztah, teď mám v ohrožení manželství
Zdroj: Unsplash

Ondřej se již několikrát vrátil k živelné Veronice, i když vtah s ní nemá budoucnost. Přestože ho to často dostává do nemalých nesnází, když se mu Verča ozve, nedokáže odolat.

Michaela Hájková
Michaela Hájková27. 06. 2023 10:00

Když jsem poznal Veroniku (39), byla ještě mladá a nemělo to mezi námi budoucnost. Přesto jsem ji nikdy nepřestal milovat. V průběhu následujících let jsme se k sobě několikrát vrátili, vždy to ale končilo katastrofálně. Teď mi kvůli tomu hrozí rozvod.

Je to živočišná a nepředvídatelná kráska

Poznali jsme se na letním hudebním festivalu a propařili jsme spolu tři dny a tři noci. Pamatuji si, že byla jako uragán a nenudil jsem se s ní ani minutu. V jednu chvíli vylezla za kapelou na pódium a o hodinu později mě donutila koupat se v jezeře uprostřed deště.

V posteli, respektive ve stanu, byla rovněž nespoutaná. Tehdy jsem si říkal, že ji pravděpodobně už nikdy neuvidím. O rok později jsme se potkali znovu, došlo k tomu na svatbě mého staršího bratra. Byla totiž vzdálenou sestřenicí nevěsty. Po svatební hostině jsme se nenápadně vytratili a já měl kvůli tomu problémy u bráchy.

Tentokrát jsem o Verču nechtěl přijít a snažil se ji „zkrotit“. Vyznal jsem jí lásku, toužil si ji vzít, ale vysmála se mi. Chvíli jsme spolu chodili, jenže Veronika tvrdila, že „chození“ je nuda a ona potřebuje každý den zažívat něco nečekaného. Ve stereotypu by prý vyhasla. Svým způsobem jsem ji chápal, ale sváděl jsem to na mládí.

Objevila se v té nejnevhodnější chvíli

O pár let později jsem už měl snoubenku, která splňovala vše, o čem jsem kdy snil. Sice neměla Verčin drive, ale tušil jsem, že je to tak lepší. Plánovali jsme datum svatby i společnou hypotéku. A pak jsem znenadání narazil na Veroniku. Nastoupila k nám do práce a já byl znovu lapen.

Nedokázal jsem odolat, byla pro mě ještě přitažlivější než kdy dřív. Milovali jsme se každý večer v kanceláři a já pak chodil domů s nejčernějším svědomím. Když jsem Veronice pověděl o svých plánech, předstírala, že je smutná.

Měl jsi na mě chvíli počkat. Nechala bych se přemluvit,“ dorážela na mě a já uvěřil, že by nám to tentokrát mohlo vyjít. Se snoubenkou jsem vztah ukončil. Je to něco, na co nerad vzpomínám. Způsobit někomu tolik bolesti není vůbec snadné a nikdy si to neodpustím. Veronika si se mnou stejně jen zahrávala. Brzy zase šla do světa.

Už jsem ji nechtěl nikdy vidět

Nadával jsem si, co jsem to za chlapa, že sebou nechám tak manipulovat. Jenže to nebylo jen o sexu, přitahovala mě celá Veroničina osobnost a chuť do života. Líbilo se mi i to, jak jsem si vedle ní připadal.

Po letech už jsem na ni vzpomínal jen zřídka. Oženil jsem se, založil rodinu a minulost uzavřel. Jenže nedávno jsem Verču potkal na dovolené. Šla proti mně na pláži a srdce mi málem vyskočilo srdce z hrudi. Vypadala božsky, každý se po ní ohlížel. Srdečně mě objala a vyprávěla mi o svém rozvodu. Přestože jsem byl na dovolené s rodinou, v noci jsem se tajně sešel s Veronikou na pláži a od té doby jsme si to několikrát zopakovali. Moje žena přišla na to, že se s někým vídám a dala mi ultimátum. Tentokrát si nesmím nechat od Veroniky ničit život!

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články