Vanda (40): Přítelkyni jsem byla dvakrát nevěrná, abych si to zkusila s mužem. Skončilo to ale fiaskem

Erotické příběhy ze života: Přítelkyni jsem byla dvakrát nevěrná, abych si to zkusila s mužem. Skončilo to ale fiaskem
Zdroj: Freepik

Sexuální orientace je každému dána. Mnoho mužů a žen ale mívá během života touhu vyzkoušet vztah i s opačným anebo stejným pohlavím. Vanda je na ženy. Protože ale působí jako výrazně ženský typ, několikrát ji zlákala myšlenka, zkusit to s mužem.

Michaela Karásková
Michaela Karásková 21. 05. 2024 17:00

Vím, že lidé by mou orientaci označili za bisexuální a hotovo, ale není to tak. Od narození jsem lesbička a cítím, že nejvíce naplňující je pro mě vztah se ženou. Muži mě sexuálně nezajímají, ale stalo se mi, že jsem se dvakrát zakoukala. Byl v tom však velký háček

Už jako malá jsem tušila, že budu na holky

Už jako pětileté se mi líbily hezky upravené ženy. Tehdy jsem samozřejmě netušila, co to znamená, ale dobře pamatuji i svou první lásku. Šlo o naši sousedku, v té době třicetiletou paní, jejíž vzhled mě vábil, nemluvě o parfému, který po ní zůstával všude, kudy prošla. Bylo to však čistě platonické.

V pubertě jsem už ale měla problém s dívčími šatnami, protože těla holek, měnících se na ženy, mi přišla neuvěřitelně přitažlivá. Zkrátka, na ženách mě vzrušovalo všechno, zatímco muži jako by nebyli. Pokud mě ale někdo z nich lidsky zaujal, dovedla jsem ho i obdivovat a mít ho svým způsobem za vzor.

Zkoušela jsem to i s muži

Ve dvaceti jsem se seznámila s první přítelkyní Evou, později přišla Marie, která mě zavedla do světa „velkého kancelářského života“. Byla o patnáct let starší a po dvou letech „oťukávání“, kdy kamarádství konečně přerostlo ve vášeň, neboť Mařenka byla zprvu hodně opatrná, přišel krásný vážný vztah, trvající dodnes. Přesto jsem jí ale byla dvakrát „nevěrná“, ačkoliv… To, čeho jsem se dopustila, nás v mé orientaci vlastně jen utvrdilo.

Prvním mužem, který mi vstoupil do mysli, byl Tomáš. Pracoval u nás jako vrchní šéf a nikdy ho nešlo potkat jinak než v obleku a naleštěných polobotkách. Byl vysoký, štíhlý, měl doktorát z přírodních věd a jeho druhým jménem byla elegance. Upřímně, já si vždy potrpěla na upravené ženy v lodičkách a šatičkách, ale Tomáš mi ukázal, že i muž může být krásný.

Do kontaktu jsme dlouho přicházeli jen pracovně, ale zajímavé bylo, že i on si mě, coby elegantní ženy, všímal. Měsíce ubíhaly, až jednoho dne přišlo rozuzlení. Tomáš, o dost starší než já, byl vdovec a toužil po sblížení. Vycítil vzájemné sympatie, až v jeho pracovně jednou došlo k menší události. Bylo to příjemné a já zprvu čekala, co bude. Jenže nakonec nepřišlo nic. Už po pár polibcích a dotecích jsem mu raději slušně vysvětlila, že to nejde. Zřetelně jsem cítila, že s mužským tělem to neumím, dokonce ani v případě, že jde o muže, který se mi jinak velmi líbí.

Víc než mužovo tělo mě vzrušovalo jeho postavení

Kamarádka Jana sice tvrdila, že muselo jít o náhodu, prý abych pány ještě nezatracovala, ale já si nemohla pomoct. Pohled na běžné mužné tělo mi vůbec nic neříká a takoví ti svalovci anebo modelové z časopisu teprve ne. Přesto mi do života nedávno vstoupil další muž a opět stejný „akademický“ typ.

Vysoký, štíhlý, o dost starší, elegantní v obleku, právník, společensky dobře postavený. Jenže i nyní šlo v rámci sblížení o příběh jako přes kopírák. Daleko více, než jeho tělo, mě vzrušoval pocit, že se mi tak úspěšný muž vlastně věnuje, že je milý, inteligentní… Ale, při pokusu o živočišné milostné vzplanutí jsem znovu „vyhořela“ jako papír.

Po pár polibcích a nějakém tom mazlení jsem se polooblečená vytratila jako pára nad hrncem, přičemž po cestě domů byla ráda za Marii. Krásnou Marušku, která o mých úletech mimochodem věděla a vždy pevně věřila, že jsem, kdo jsem. Měla pravdu. S mužem bych jí vážně neodešla.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články