Domácí šatna „andělské“ Tyry Banks

18. července 2016
Mydomaine.com
Mydomaine.com

Úspěšná americká modelka, zpěvačka, herečka a moderátorka se nedávno rozhodla ukázat veřejnosti svou novou domácí šatnu. A je na co se dívat!

Tyra Banks, bývalý „andílek“ Victoria’s Secret, je podle svých vlastních slov přesvědčena o tom, že mít perfektně uklizenou domácnost má celou řadu výhod. Zdaleka nejde jen o estetiku – lidem, kteří vedou tak náročné životy jako ona, to rovněž umožňuje zůstat v klidu a zbytečně se nestresovat.

„Jelikož jsem nyní pracující matka, moje rána jsou hektická,“ prozradila svého času jedna z nejvýdělečnějších modelek světa magazínu Architectural Digest. Není divu, že chce, aby každá věc byla na svém místě.

Na tvorbě její nové šatny se významně podílela Lisa Adams – výkonná ředitelka společnosti L.A. Closet Design. Celou jednu stěnu moderně pojaté místnosti zabírají police s botami a dalšími doplňky. Za pozornost stojí také „chlupatá“ stolička od Jonathana Adlera.

K výzdobě Adams použila několik žlutých prvků. Právě žlutá je totiž vlajkovou barvou Banksiny značky Tyra Beauty, která se specializuje na výrobu make-upů.

„Lidé mají často instinktivní pocit, že šatna by měla ladit se zbytkem jejich domova, ale pak si uvědomí, že je to jejich prostor a mohou si s ním dělat, co chtějí,“ vysvětlila talentovaná designérka.

Inspirujte se „vosím“ královstvím první afroamerické ženy, co se objevila na obálkách časopisů GQ a Sports Illustrated:

Zdroj: MyDomaine