Navlékněte ponožky a explodujte blahem. 6 šokujících tajemství, jak dosáhnout orgasmu

Páry milující se s ponožkami dosáhly vyvrcholení častěji!
Zdroj: Huffingtonpost.com
Skončíte vždycky těsně před vrcholem? Nebo jste pokaždé příliš daleko, že rovnou házíte flintu do žita? Odhalte těchto 6 tajemství intenzivního vyvrcholení, které vás totálně překvapí.1. Zbavte se podpatků – deformují pánevní oblouk, a snižují tak intenzitu orgasmu.2. Pijte vodu – hydratuje, a funguje tak coby lubrikant.3. Vzdejte se alkoholu – odvádí vodu z těla, což je při sexu nežádoucí (viz předchozí bod).+ 3 fotky+ 4 fotky

Skončíte vždycky těsně před vrcholem? Nebo jste pokaždé příliš daleko, že rovnou házíte flintu do žita? Nedosahujete-li orgasmu, možná za to nemohou vaše geny, ale třeba… podpatky. Nebo ponožky. Odhalte těchto 6 tajemství intenzivního vyvrcholení, které vás totálně překvapí.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 27. září 2016

1. Zbavte se podpatků

Pinterest.com

Když žena dosáhne orgasmu, její pánev se prohne do oblouku. Chůze na podpatcích ho ale ničí – pánev se dostává do nepřirozené polohy. Takové, která snižuje intenzitu orgasmu.

2. Kažte víno…

Glamour.com

Alkohol a voda jsou na ostří nože. Protože jsme tvořeni ze dvou třetin z vody, dehydratující alkohol nás oslabuje. A snižuje funkci erekce a vaginálního zvlhčení.

3. … a pijte vodu

Intwobeauty.com

Ať už se při něm zadýcháváte, nebo ne, sex se svou povahou zkrátka blíží sportu. Víme, nelichotivý příměr. Ovšem při pocení tělo ztrácí vodu, kterou je třeba doplnit. Protože hydratované tělo je dobře lubrikované tělo…

4. Noste ponožky

Glamour.com

Je to extrémně „sexy“, víme. Pokud ale dokážete z estetických požadavků slevit, čeká vás něco, kvůli čemu byste dost možná udělali cokoliv – orgasmus.

Toto tvrzení podložili výzkumníci, kteří testovali schopnost dosáhnout vyvrcholení za různých podmínek. Vyzvali páry, aby se přivedly k orgasmu. Ty si ovšem stěžovaly, že jim je zima, a tak jim experti nabídli ponožky.

Štědrý to dar, ukázalo se posléze. Z celkového množství dvojic bez ponožek dosáhlo orgasmu pouhých 50 %. Ti, co vzali fuseklemi zavděk, byli úspěšní z 80 %!

5. Chvalte své přirození

Bigthink.com

Spokojenost s tím, co nosíte v sukni, ovlivňuje četnost orgasmů. Úměra je přímá – ženy spokojené se svým přirozením dosahují vrcholu častěji.

6. Experimentujte

Aquiziam.com

Podle jedné studie se ženy těší orgasmu častěji, pokud se zapojují do různých sexuálních aktů.

Tak vyrazte ven a bavte se, jak káže vaše rozpustilé „já“…

Zdroj: BuzzFeed

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články