Randění se Slovákem si dobře rozmyslete. Občas to může být peklo!

6. září 2018
Pixabay
Pixabay

Proč chtějí Češky randit s pohlednými Slováky? Některým přijde sexy jejich jazyk, jiným zase peněženka. Prostě si můžou užít alespoň trochu exotiky a mají se čím pochlubit nezadaným kámoškám.

Shrneme vám v pěti bodech, proč se randění se slovenským krasavcem raději vyhnout.

1. Jeho maminka

Pyšná slovenská matka vás nikdy nebude mít ráda. Nejen proto, že nejste stejné národnosti, ale také nikdy nebudete dost dobrá pro jejího dokonalého a vymazleného synátora. Pokud i ustoupí a povolí vám vzít si jejího milovaného syna, bude vám dělat peklo ze života už navždy a stát vám za zadkem při každé možné příležitosti.

2. Jídlo

Pokud neumíte vařit halušky s brynzou, guláš a plněnou papriku, rovnou to vzdejte. I kdybyste se rozhodla zdokonalit a recepty se naučit přímo od nejlepšího slovenského šéfkuchaře, nikdy mu nebude vaše jídlo chutnat tolik jako od maminky. Stojí to za to úsilí a práci?

3. Jazyková bariéra

Je jasné, že si rozumíte, ať už on mluví česky nebo vy umíte slovensky. Jedno je ale jisté, jakmile budete muset na víkend do jeho rodné vesnice, budete se cítit jako Alenka v říši divů! Pravděpodobně jeho celá rodina, kamarádi a široké okolí mluví nářečím, které nemáte šanci pochytit a už vůbec ne mu porozumět. Slováci mají tendenci mluvit rychle a vášnivě gestikulovat, bude to pro vás utrpení a chvílemi si budete opravdu myslet, že se zbláznili nebo jim někdo něco hodil do pití.

4. Na všechno budete sama

Slováci jsou pracanti, o tom žádná, ale nechtějte, aby vám pomáhal s úklidem, vařením nebo snad nakupováním. Muži ze Slovenska se nadřou v práci, ale doma chtějí mít klid! Dá vám všechno, na co jen si vzpomenete či ukážete, jen ho neotravujte s pomáháním v domácnosti. Dejte mu ovladač do ruky, pivo a chutnou parenicu nebo korbáčiky.

5. Zapomeňte na výjimečnost

Pokud si myslíte, že mít po boku Slováka zavání něčím speciálním, jste na omylu. I když je to jiný stát, možná v něčem i jiná mentalita či názory, pořád jsou to skoro navlas stejní muži jako Češi. Nehledejte v tom žádnou vědu. Možná vás zklamou tím, že ledvinky a ponožky v sandálech u nich v šatníku nenajdete.