Rozešli jste se, ale vy ho chcete získat zpět? Bude to těžké, ale vyjít to může

17. května 2018
pixabay
pixabay
Témata: chyby, ex, návrat, partner, rozchod

Nebudeme vám lhát. Získat zpět svého ex je mnohem těžší, než se ucházet o někoho úplně nového. Pokud chcete zabojovat a stojí vám váš ex za to, pokusit se můžete. Jak na to?

Dejte tomu čas

Po rozchodu se o něj okamžitě neucházejte. Nechte to pár týdnů odpočinout a vše si v hlavě promyslete a projeďte. Musíte totiž naprosto přesně vědět, proč ho chcete zpátky a jestli vám za to opravdu stojí.

Co se ve vztahu pokazilo

Rozeberte si, proč se stalo, že jste se rozešli. Kde byl problém. Jestli u vás, napravte své chyby a změňte se. Když nebudete schopna přiznat si chybu a zapracovat na sobě, nikdy se o návrat k partnerovi nepokoušejte.

Jak to udělat, aby mě zase chtěl?

Zapracujte na svém sebevědomí – Asertivita a sebevědomí jsou pro muže lákavé. Každý chce sebevědomou ženu, která ví, co chce a chce ve svém životě něco dokázat.

Elegance – Chovejte se jako dáma. Vždyť dámou také jste. Nikdo nechce ztřeštěné třeštiprdlo, které se opíjí na diskotékách.

Nikdy nedávejte najevo svou slabost – Když se vás váš ex zeptá, jak se máte, řekněte mu, že skvěle. I když to zrovna není pravda. Nedělejte ze sebe chudinku. Nikdo by se k nikomu neměl vracet jen z pouhé lístosti.

Promluvte si – V klidu si spolu promluvte. Co mezi vámi bylo špatně, co se pokazilo a co bylo fajn. Vše důkladně rozeberte. Dozvíte se informace, o kterých jste třeba neměla ani páru. Mohou vám pomoci při budování lepšího vztahu. Za vše se mu omluvte. Slibte, že jste se změnila a řekněte mu, co k němu cítíte. Zde máte opravdu velkou šanci, že se vrátí.