Rádi cestujete, objevujete a poznáváte? DinoPark je plný zábavy i poučení!

Rádi cestujete, objevujete a poznáváte? DinoPark je plný zábavy i poučení!
Zdroj: dinopark.cz

Jezdíte rádi na výlety, kde zažijete spoustu dobrodružství, zábavy, a ještě se něco nového dozvíte? Pak je DinoPark přesně to, co hledáte! Největší síť zábavních parků v ČR najdete v Plzni, Liberci, Praze, Vyškově a nedaleko Ostravy, a letos i s novým 3D filmem Ztracený svět 2. Vydejte se mezi dinosaury objevovat tajemství druhohor! 

Komerční sdělení
Komerční sdělení 01. 05. 2024 08:50

I když se jedná o síť zábavních parků, každý DinoPark je jiný a svým pojetím jedinečný - www.dinopark.cz

Pokud tedy rádi cestujete, můžete si udělat výlet i do několika DinoParků a pokaždé budete opouštět brány druhohor plní dojmů, nadšení a nových zážitků.

Pokud tedy zavítáte třeba do DinoParku v Plzni, můžete si “sestřelit” dinosaura vodní DinoStříkačkou, vyfotit se u obrovského Apatosaura nebo spojit návštěvu s přímo sousedící zoologickou zahradou, kterou máte z vyhlídky u Brachiosaura společně s celou Plzní jako na dlani. Unikátním modelem je nový robotický Triceratops, který se nejen hýbe, ale dokonce umí i čůrat!

Rádi cestujete, objevujete a poznáváte? DinoPark je plný zábavy i poučení!


V krytém a klimatizovaném DinoParku v Liberci přitahuje největší pozornost DinoTerárium, v němž můžete obdivovat Krokosaury, kteří jsou živými potomky dávných dinosaurů. Ojedinělá je také druhohorní bouře se skutečným deštěm, která vás osvěží každých patnáct minut. Novinkou je DinoAquárium a kabinet paleontologa a pro vydovádění je ideální dětmi zbožňovaný veliký skákací hrad, dobrodružná stezka DinoTrack, dovednostní DinoLaser, hravý Xbox a mnoho dalšího.

Rádi cestujete, objevujete a poznáváte? DinoPark je plný zábavy i poučení!


Pokud se vypravíte navštívit DinoPark v Praze, budete muset “vyšplhat” až na střechu obchodního centra Galerie Harfa, odkud se vám naskytne nádherný výhled po okolí. Navíc se tu můžete projít tunelem do paloeontologické pracovny a pořídit originální selfie s jedním z největších létajících tvorů všech dob Quetzalcoatlusem, jehož hnízdečko dosahuje velikosti zadního kola od traktoru. V Praze najdete také oblíbenou VR zónu, tedy virtuální realitu, která vás pomocí digitálních technologií přenese do prostředí téměř skutečných druhohor.

DinoPark Vyškov je naproti tomu situován v nádherné přírodě lesoparku, do kterého se dostanete jízdou vláčkem ze ZOO, jejíž prohlídka i jízda DinoExpresem jsou v ceně jednoho vstupného. I tady najdete unikátní scény a modely dinosaurů, které nikde jinde neuvidíte.

Zvolíte-li si za svůj cíl DinoPark Ostrava, můžete se těšit na superporci nekončící zábavy. Nedaleko severomoravské metropole se totiž nachází největší DinoPark rozkládající se na dvou náhorních plošinách o velikosti několika hektarů a modely a atrakcemi je doslova nabitý. Dvanáct metrů vysoká aktivní druhohorní sopka, DinoExpres projíždějící i ta nejodlehlejší místa a zákoutí, MINIZOO, kde si děti mohou zvířátka dokonce i pohladit, ztroskotaný vrak DinoExpedičního letadla nebo závodní dráha DinoRace, to je jen malý výčet toho, co na vás v největším DinoParku v ČR čeká.

Rádi cestujete, objevujete a poznáváte? DinoPark je plný zábavy i poučení!


DinoPark však nejsou jen ozvučené modely dinosaurů, zpestřené vláčkem a několika zábavnými doplňky, ale zábava pro celou rodinu! A tak v každém parku najdete DinoCafe a DinoGrill, kde rodiče mohou posedět a vychutnat si pohodu u kávy, děti se vyřádí na oblíbeném paleontologickém hřišti, kde si vykopou svou první kostru dinosaura, společně všichni mohou navštívit 3D nebo 4D kino s filmem o dinosaurech, klouzačky, houpačky, skákadla a prolézačky už děti většinou hravě najdou samy. V bláznivém DinoHurikánu, který vám sundá čepici z hlavy a pořádně rozcuchá vlasy, se pobaví úplně každý. Nakonec nemůže chybět ani DinoShop, což je obchod plný suvenýrů, které budou připomínat báječně prožitý den. DinoPark také myslí na návštěvníky, kteří jsou jakkoliv omezeni pohybově, vstříc vychází rovněž maminkám a tatínkům s kočárky, a proto jsou všechny bezbariérové.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články