Retro trend jara 2024: Tričko pod šaty. Kombinace, kterou proslavily holky z Beverly Hills 902 10, je zpět v plné parádě

Trend jara 2024: Tričko a šaty. Kombinace, kterou proslavily holky z Beverly Hills 902 10, je zpět
Zdroj: Profimedia, oficiální materiály prodejců/ koláž Lifee
Prádlové šaty, Modström, 1 890 KčKvětované šaty na ramínky s volánky, Rita Ora by Primark, 470 KčSaténové prádlové šaty, Awesome Apparel, 1090 KčMidi šaty se vzory, b.young, 990 Kč+ 13 fotek+ 14 fotek

Kelly, Donna, Brenda nebo Andrea. Vzpomínáte? Všechny hvězdy seriálu Beverly Hills 902 10, který jsme hltali v devadesátkách, milovaly styl nošení šatů, který se právě vrací mezi trendy. Jednoduchý prádlový střih s úzkými ramínky totiž podle nejnovějších módních regulí máte opět obléci přes obyčejné tričko. 

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 22. 03. 2024 05:00

Ležérní a pohodlné, pro mnohé ale také neakceptovatelné a absolutně bez vkusu. Když se ale do kontroverzního trendu pustí značky jako Balenciaga a nosit je začnou globální celebrity typu Kim Kardashian, je víc než jasné, že se to bez masivní vlny napříč celým módním světem zkrátka neobejde. Přitom předloha ze zmíněného seriálového hitu z devadesátek vyhlíží tak nevinně. A která z nás se nesnažila holčičkovský styl Brendy nebo Kelly napodobit po svém? Nakonec jsme je na konci milénia takto nosily všechny.

Ne, Balenciago, tento úspěch si nepřipíšeš!

Možná právě tento příklad je třeba v současnosti následovat spíš než přebujelé vrstvené modely servírované nejpropíranější značkou současnosti libující si ve špinavých keckách a maximalistických potiscích. Odhlédneme-li totiž od senzacechtivého zviditelňování něčeho už léta objeveného, najdeme v trendu nošení jednoduchých slipových šatů přes tričko úplně obyčejné kouzlo.

Minimalistické kouzlo spojení základních kousků

Propojení naprosto triviálního základního kousku s romantizujícími či sexy šaty s hlubokým výstřihem nabízí prostor i těm, které se podobnému střihu šatů dosud bránily. Příliš odhaloval paže nebo dekolt? Vyřešeno, teď vše, co nechcete vystavovat rovnou na odiv, může skrýt právě jednoduché, obvykle bílé tričko. A navíc budete za dokonalou trendsetterku.

Dny Marianne 2024

Jarní Dny Marianne 2024 začínají v pátek 12. dubna a budou probíhat až do pondělí 15. dubna. Bude možné využít slevy až 60 % do více než 2400 obchodů i e-shopů po celé České republice i Slovenské republice.

Kupony na Dny Marianne 2024

Slevové kupóny jsou součástí dubnových vydáních časopisů Marianne, který už je na stáncích a dále Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl, které jdou do prodeje 20. března. Dále je najdete v mobilní aplikaci či v internetovém prohlížeči.

Glam-rock diva nebo holčička z Beverly Hills?

Tedy, pokud se právě nemůžete rozhodnout, jestli máte radši své nejtriviálnější bílé tričko nebo sexy saténové šaty, následujte hlas glam-rocku inspirovaného devadesátkami minulého století a pusťte se po vzoru nezapomenutelných hvězd ze střední školy v americkém Los Angeles do jejich vzájemného kombinování.

Svůj šatník, a to nejenom o tyto ikonické módní trendy, budete moci doplnit za výhodné ceny díky jarním Dnům Marianne 2024. Velký nákupní svátek letos začíná v pátek 12. dubna a výhodně můžete nakupovat až do pondělí 15. dubna. Slevové kupony si můžete pořídit třeba v mobilní aplikaci Dnů Marianne. Jak na to? Přečtěte si náš článek, jak si stáhnout speciální aplikaci plnou slev.

Tipy na trendy kousky z aktuálních kolekcí, které můžete vzájemně kombinovat, najdete v galerii pod článkem.

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Související články

Další články