Roztomilá zvířátka ze světa Sylvanian Families se poprvé objeví na filmových plátnech ve snímku Dárek od Freyi

Roztomilá zvířátka ze světa Sylvanian Families se poprvé objeví na    filmových plátnech ve snímku Dárek od Freyi
Zdroj: bohemiamp.com

Za vysokými horami a hustými lesy se rozprostírá vesnička Sylvania. A v ní bydlí Sylvanian Families, láskyplné zvířecí rodinky, které svou roztomilostí rozpoutají představivost každého dítěte. Nenechte se však zmýlit, nejsou to jen tak obyčejné rodinky zvířátek. Právě naopak. Zvířátka, žijící v rodinné harmonii a pospolitosti, mají stejně jako my lidé vlastní jména, narozeniny, povolání i domovy obklopené bujnou přírodou. Poprvé tyto postavičky spatřily světlo světa v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly fenoménem, který dnes milují miliony dětí po celém světě. A nyní se dočkaly také svého celovečerního filmu s názvem Dárek od Freyi. 

Redakce Lifee.cz
Redakce Lifee.cz 17. 05. 2024 15:23

Sylvanian Families byly původně vytvořeny japonskou společností Epoch v roce 1985, odkud se postupně rozšířily do celého světa. Během takřka čtyřiceti let se jich prodalo přes 100 milionů kusů ve více než padesáti zemích. V Japonsku jsou tito zvířecí hrdinové natolik populární, že mají dokonce svou vlastní restauraci i zábavní park. 

Přestože původní kolekce zahrnovala lesní zvířátka jako králíčky, veverky a medvědy, postupem času se vesnička rozrostla také o rodiny tučňáků, pand, klokanů nebo slonů. Každý obyvatel vesnice má navíc svůj jedinečný příběh, což ze Sylvanian Families dělá více než jen obyčejný pohádkový svět. A v něm žije i hlavní hrdinka filmu, holčička-králíček Freya.  

Roztomilá zvířátka ze světa Sylvanian Families se poprvé objeví na    filmových plátnech ve snímku Dárek od Freyi


Každoroční festival ve vesnici Sylvania se blíží, a zatímco jsou všichni nadšeni a připravují své festivalové kousky, čokoládový králíček Freya se trápí tím, jaký dárek dát mamince k narozeninám. A k tomu ještě dostala důležitý úkol vybrat Strom roku, hlavní událost festivalu. Zvládne to všechno? Jaké překvapení si pro maminku připraví a který strom si letos odnese hlavní cenu?  

Po řadě kratších seriálů a spotů se konečně Sylvanian Families objevují v celovečerním snímku. Režii si vzal na starost japonský scenárista a producent Kazuya Konaka a scénář napsal Hirotoshi Kobayashi. 

Animovaná pohádka Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi se své premiéry na českých plátnech dočká 6. června 2024. Do české distribuce jej uvádí společnost Bohemia Motion Pictures. Trailer najdete ke zhlédnutí ZDE. Případně jej lze spolu s plakáty i fotografiemi k filmu stáhnout z webu www.bohemiamp.com

Další podrobnosti a informace najdete na www.bohemiamp.cz a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články