Dokonalé Home Spa: Vytvořte si doma lázně a relaxujte

Lázeňský zážitek s pleťovou maskou od FOREO
Zdroj: FOREO

Ať už žijete v domě či bytě, lázně si můžete užít kdekoliv. A proč to nepojmout zábavně? Vytvořte si lázně přímo doma a buďte v nich celý den

Komerční sdělení
Komerční sdělení 23. 11. 2020 08:00

Recept na dobití baterek i spolehlivý způsob, jak získat odstup od všech starostí? Vyšetřit si den jen pro sebe! Současná situace kolem koronaviru nám sice neumožňuje trávit ho v péči profesionálních kosmetiček, to ale neznamená, že se ho musíme vzdát.  Vítáme vás v Home Spa by FOREO!

V kuchyni si dejte welcome drink

Většina kosmetických ošetření či masáží začíná šálkem zeleného čaje nebo sklenicí džusu. A není důvod, proč se o tento zážitek doma ochudit. Ošetření tak započněte v kuchyni, kde si připravte svůj vlastní detoxikační fresh džus. Stačí odšťavit jednu okurku, 2 listy kapusty, 1 citrón, snítku petrželky a máty a kousek zázvoru. Na zdraví!

Koupelna je místem pro bahenní lázeň

Poté pokračujte do koupelny, kde na vás čeká bahenní lázeň. Nejprve ze sprchy pusťte co nejvíc horkou vodu - místnost se tak naplní párou, která v pokožce otevře póry a připraví ji na aplikaci výživného bahna. Následně použijte peeling, jímž odstraníte odumřelé kožní buňky a naneste na celé tělo bahenní masku. Nechte ji působit, dokud neucítíte, že začíná zasychat (díky tomu pak vytáhne z pórů všechny nečistoty). Nakonec masku opláchněte a tělo ošetřete hydratačním krémem.

Pro krásný vzhled pleti je naprosto zásadní i její čištění, proto střídejte bahenní masku s používáním sonického kartáčku LUNA 3. Z pórů totiž dokonale odstraňuje nečistoty, pot a maz, aby se zbytečně nerozšiřovaly a zároveň tvář zbavuje odumřelých kožních buněk. Při této beauty rutině se snažte vyhýbat agresivním kosmetickým produktům, které kolikrát napáchají víc škody než užitku. Značka FOREO nabízí v tomto ohledu perfektní řešení připomínající domácí lázně. Kartáček LUNA 3  totiž vaši pleť nejen dokonale vyčistí, ale zanechá ji i velmi jemnou a hladkou na dotek.

Foreo

V ložnici se věnujte ošetření pleti

Přesuňte se do ložnice, kde přijde na řadu pleť - nejlepší je takové ošetření, které jí dodá vše, co potřebuje. O to se dokáže postarat sonický přístroj pro nanášení pleťové masky UFO 2, který kombinuje LED terapii, T-Sonic pulzaci, kryoterapii a termoterapii.

FOREO UFO 2 pomáhá uvolnit pleť a zároveň řeší problémy pleti. Zatímco světelná terapie pozitivně ovlivňuje výskyt a vznik akné, kryoterapie snižuje otoky. Z široké nabídky masek si pak vybere každý typ pleti,“ říká dermatolog Dr. Ray Arora z Velké Británie. Chytrý přístroj navíc stimuluje tvorbu kolagenu, působí proti vráskám i zašedlému tónu pleti, pomáhá aktivním látkám z masky pronikat lépe do pokožky, rozjasňuje pleť, sjednocuje ji, změkčuje i zpevňuje.

Foreo

Relax zóna v obýváku na závěr

Lázeňský den u sebe doma zakončete v obývacím pokoji, kde rozmístěte zapálené svíčky a pusťte tiše hudbu. Můžete meditovat, relaxovat, číst si, nebo prostě jen tak být. Zde nastává také vhodná doba na manikúru a pedikúru či zjemňující lázeň nohou. Sklenka něčeho dobrého samozřejmě povolena!

Nyní můžete využít speciálních nabídek, které značka FOREO v rámci Black Friday týdne nabízí. Slevy dosahují až 30 %!

Související články

Další články