Škola líčení: Jak si správně nalíčit oči? S podrobným videonávodem od vizážistky Diany to bude hračka

Jako základ pro líčení jsem se rozhodla využít tekuté krémové stíny od Max factor, které mají nádherné odstíny a vytvoří krásný rozjasněný vzhled. Aplikuji odstín Lovely rose na 1/2 pohyblivého víčka a poté ho rozpracuji plochým štětcem.Dále si beru světlým matný stín z paletky a pomocí většího kulatého štětce ho začnu nanášet do ohybu víčka. Používám k tomu především krouživé pohyby A dávám si pozor na to abych že stínem nevyjela až příliš k obočí jelikož by to V finálním líčení nevypadalo dobře. Jako další používám tmavší stín a menší kulatý štětec. Aplikuji ho do vnější ho koutku přímo k řasové linii. Docílíme tak větší hloubky a propracovanosti líčení. Abychom nikde neměli ostré přechody a všechny stíny byly propojené, vrátíme se opět k většímu kulatému štětci a opět pomocí krouživého pohybu oba stíny propojíme dohromady.Při líčení očí nám může být velkým pomocníkem i tužka na oči. Já jsem v tomto případě použila velmi světlou tužku od Max factor, kterou jsem nanesla do vnitřní linky, což vytváří efekt větších a více otevřených očí. + 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Také občas váháte, jak si správně nanést make-up, korektor či oční stíny? Magazín Lifee.cz proto ve spolupráci s vizážistkou Dianou Vitikačovou připravil nový projekt Škola líčení, ve kterém vám poradí se správnými postupy a prozradí vám ty nejlepší beauty triky. Tentokrát je na řadě líčení očí.

Dana Klementová
Dana Klementová 19. září 2022

Která žena by netoužila po dokonalém a oslnivém pohledu? Vykouzlit perfektní look nemusí být snadné, s detailním videonávodem vám to nicméně půjde mnohem lépe. 

Proměny s Lifee: Usměvavá Eva si přála výraznější líčení i drobnou úpravu vlasů. Chybět nesměla rudá rtěnka
Mohlo by Vás zajímat:

Proměny s Lifee: Usměvavá Eva si přála výraznější líčení i drobnou úpravu vlasů. Chybět nesměla rudá rtěnka

Dokonalé líčení očí

„V make-upu neplatí téměř žádná pravidla, stejně jako třeba v barvě stínů, ale s tímhle denním a večerním líčením budete mít jistotu, že nešlápnete vedle a zazáříte v práci i na večírku,“ prozrazuje vizážistka Diana na úvod svého tutoriálu, „pro dnešní líčení jsem zvolila paletu očních stínů Max Factor Masterpiece Nude Palette, která obsahuje oboustranný aplikátor. Díky jemnému krémovému složení ji ale lze nanášet i prsty. Konkrétně jsem si vybrala paletku se studenějšími odstíny.“

Samozřejmě můžete použít i jinou variantu. „Sáhnout můžete také po paletce očních stínů Max Factor Colour X-pert Soft Touch. Ta obsahuje bohatě pigmentované pudrovo-krémové stíny, které umožňují docílit výrazného looku již během prvního doteku barvy s očním víčkem,poukazuje Diana.

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut
Mohlo by Vás zajímat:

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Velký pomocník tužka na oči

Jako základ pro líčení se rozhodla využít tekuté krémové stíny Eyefinity 24h od Max Factor s voděodolnou tetovací technologií a neprášivým složením, které představují skvělé propojení metalické tekuté linky a očních stínů v jednom. „Tyto stíny s 24hodinovou výdrží jsou navíc odolné vůči otěru i přenosu,“ zdůrazňuje Diana. 

Při líčení očí nám může být velkým pomocníkem i tužka na oči,“ poukazuje ještě Diana. Vsadila přitom na konturovací tužku na oči Max Factor Kohl Pencil. Ta se nejen skvěle aplikuje, ale zároveň se na oku nerozmazává a během pár minut s ní snadno vykouzlíte kouřový efekt líčení.

Jestli vás zajímá, jak docílit perfektního líčení očí, prohlédněte si naši fotogalerii, nebo si pusťte video, kde na vás čeká přesný postup.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články