Fit a krásnátestovánísoutěže

Voňavější a svěžejší prádlo než dříve? Pomůže vám tato kombinace!

Voňavější a svěžejší prádlo než dříve? Pomůže vám tato kombinace!
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lenor přichází s kolekcí, se kterou je praní prádla ještě jednodušší. Stačí zkombinovat správný prací prostředek s aviváží a nejen, že vaše prádlo bude čisté, ale navíc neuvěřitelně dlouho voňavé a svěží.

Komerční článek

Dosáhněte toho nejčistšího a nejvoňavějšího prádla s pomocí dokonalé kombinace gelových kapslí Lenor AllinOne a aviváže. Vyberte si ze tří svůdných vůní jako Spring Awakening, Gold Orchid nebo Amethyst & Floral bouquet a zažijte opravdovou svěžest.

Procter & Gamble

Jednoduché praní

Lenor přichází s kolekcí, se kterou je praní prádla ještě jednodušší. Pro co nejefektivnější praní prádla zkombinujte prací prostředek s aviváží, proto Lenor vytvořil prací prostředek dokonale padnoucí k vaší oblíbené vůni aviváže. Gelové tablety Lenor AllinOne a aviváž jsou dokonalým párem, a když si pomáhají, zůstane vaše prádlo svěžejší a voňavé mnohem déle. Gelové tablety AllinOne nekompromisně vyřeší problém s nečistotami a aviváž provoní vaše oblečení až na jeden týden. Pro ještě déle trvající vůni můžete do pračky před oblečením přisypat vonné perličky od Lenoru. Ty se při praní budou postupně rozpouštět a pomalu protkají vůni skrz naskrz vaším oblečením.

Výběr ze tří svůdných vůní

Můžete si vybrat ze tří svůdných vůní. Spring Awakening s sebou nese svěží vůni jarních květin s nádechem přírodní pačuli a bílého cedru. Druhá vůně, Gold Orchid, přináší uklidňující vůni vanilky smíchané s mimosou, růže a krémové broskve. Třetí vůně, Amethyst & Floral bouquet, osloví dlouho trvající vůní sladkého jasmínu a frézie s kombinací ovocného bergamotu.

Procter & GamblePravidla praní prádla

Praní prádla není jaderná fyzika, ale i tak má nějaká pravidla. Je to skoro jako vaření, je to skvělé, když se to dělá s pečlivou láskou. Ideální praní lze rozfázovat do 5 jednoduchých kroků. Jako první vložte do bubnu pračky gelovou tabletu Lenor AllinOne. Jestli si přejete, aby vaše prádlo vonělo ještě déle, můžete do bubnu přisypat vonné kuličky, ty se o zbytek postarají samy. V dalším kroku nalijte aviváž do prostoru pro ni vyhrazeného a naplňte pračku prádlem. Zapněte pračku. Posledním, ale nejdůležitějším, krokem je pečlivé uschování pracích prostředků z dosahu dětí! Gelové kapsle jsou sice proti malým objevitelům zabezpečeny, ale žádná pojistka není nedobytná.

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu