Porušení dress codu Tatiany Dykové má na svědomí módní stylista: Neměla jsem čas řešit oblečení

Herečka Tatiana Dyková vynesla na předávání cen Český slavík růžové koktejlky.Tatiana Dyková v modelu, o jehož styling se postaral stylista Dušan Chrástek.Tatiana Dyková byla v růžových koktejlkách k nepřehlédnutí.Vojtěch Dyk aTatiana Dyková v outfitech, které dohromady sladil stylista Dušan Chrástek.+ 18 fotek+ 19 fotek

Herečka Tatiana Dyková (45) promluvila v rozhovoru pro Lifee.cz o svém módním stylu. Zatímco na Českého slavíka přišla v opulentní růžové róbě a ve špercích za miliony, na chalupu prý klidně vyrazí v teplákách. Kdo jí vybral růžové šaty, které nesplňovaly zadaný dress code black tie a řeší s manželem Vojtěchem Dykem (38), jak se do společnosti módně sladit?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 30. 11. 2023 12:00

Herečka Tatiana Dyková (45) má o sedm let mladšího manžela, zpěváka Vojtěcha Dyka (38), a tak jí velmi záleží na tom, aby jí to za všech okolností slušelo. Na letošní předávání cen Český slavík například Tatiana oblékla nepřehlédnutelné růžové koktejlky se spadanými rukávy, ve kterých odhalila štíhlé paže a dekolt. K dokonalosti se vyšperkovala cennostmi v celkové hodnotě 1,7 milionu korun. Přestože to herečce velmi slušelo, nesplnila ten večer dress code, který od dam požadoval velkou večerní, tedy šaty v délce až na zem. Vojtěch Dyk zase překvapil originálním zeleným oblekem.

Tatiana Dyková s Vojtou outfity neprobírá

"Vojta dostal látku od naší kamarádky, která mu ji přivezla z nějakých cest, tak si nechal ušít oblek. Já jsem na nějaké oblékání vůbec neměla čas, takže jsem zavolala našemu kamarádovi Dušanovi Chrástkovi, který je stylistou, a dal nás dohromady," vysvětluje Tatiana Dyková v našem rozhovoru. Pro manžele móda není prioritou a doma spolu raději probírají jiná témata. Věnují se například dětem. "My to s Vojtou tolik neřešíme a neptáme se vzájemně: `Co budeš mít na sobě?` Ono to tak někdy k sobě jde a někdy ne – a je to jedno. Hlavní je, aby si to člověk užil," míní sympatická herečka.

Tatiana Dyková se hezky oblékne i k plotně

Lifee.cz pochopitelně zajímalo, jak se herečka obléká v soukromí, doma, když není ve světle reflektorů, ani před kamerou nebo fotoaparátem. "Doma chodíme různě, záleží, jakou máte náladu. Když jsme na chalupě, tak máme třeba tepláky," popisuje Tatiana Dyková ležérní idylku ve dnech, kdy má volno. Rozhodně se ale ani v těchto dnech nedrží oblíbené klasiky – vytahaných tepláků a špinavého trička 24 hodin denně. "Někdy když doma vařím, tak chci být hezká kuchařka. Různě to měním podle nálad," překvapuje herečka. "Někdy si prostě řeknete, že už dost bylo kuchtiček, a tak se prostě hezky obléknete i doma. Podle nálady," dává herečka prostor fantazii našich čtenářů.

Šperky za 1,7 milionu korun se neztrácejí

A protože herečka vynesla na Českého slavíka šperky v celkové hodnotě 1,7 milionu, nabízí se otázka, zda někdy podobně drahý šperk – nebo dokonce cennou sošku – ztratila. Všichni máme v živé paměti například poztrácené či rozbité sošky Českých lvů, nebo sošku Anděla, kterou zpěvák Dan Bárta hodil do Vltavy. "Cennosti bych určitě neztratila, protože jsem dala nějaké slovo a jsem moc ráda, že mi takové šperky poskytnou," naráží Tatiana na své zapůjčené diamanty.

"A ceny bych asi také neztrácela – nebo vlastně nevím," zamyslí se herečka. "Někdy se člověk dostane do nějaké euforie nebo někdy ho pýcha stáhne dolů, nebo nějaký zběsilý nápad... všechno je možné, nicméně čím je člověk starší, tím víc si věcí váží. A cen určitě," dodává Tatiana na adresu stříbrného Českého slavíka, kterého si její manžel Vojtěch Dyk odnášel domů.

Související články

Další články