10 zvířat, která budete milovat stejně jako psa nebo kočku

Jen málo věcí nás zahřeje na duši tak, jako pohled na rozkošné zvíře.
Zdroj: Sheknows.com
1. Agamy – jsou velmi klidné a mírné, díky čemuž se hodí do rodin s dětmi. Jedí cvrčky, červy a čerstvou zeleninu.2. Morčata – potěší všechny milovníky malých chlupatých zvířat. Vyžadují hodně pozornosti a nejlépe se cítí ve společnosti kamaráda či kamarádky stejného druhu. Konzumují seno a čerstvou zeleninu.3. Zakrslí králíci – skvělá alternativa k morčatům. Co se týče stravy, vyžadují hodně sena.4. Rybičky – pozorování akvária výborně zklidňuje. Navíc jde o velice dekorativní bytový doplněk.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Psi a kočky se z pochopitelných důvodů těší zdaleka největší popularitě. Na této planetě však společně s námi žije obrovské množství dalších živočichů, z nichž mnohé můžeme chovat doma – a přináší stejně tak spoustu radosti!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 2. listopadu 2016

Pokud tedy například trpíte alergií „na srst“, která vám znemožňuje pořídit si nějakého roztomilého chlupáče, nemusíte rozhodně propadat beznaději. Jsou tu ještě želvy, hadi, rybičky a nejen ty.

Navíc – pokud zvolíte nějaké exotické zvíře, každou návštěvu jím bezesporu ohromíte. Morče má spousta lidí, ale takovou vakoveverku létavou? Pche! 

Zdroj: SheKnows

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články