25 božích aktivit, bez kterých se neobejdou žádné pořádné Vánoce!

8. prosince 2016
Squarespace.com
Squarespace.com

Žádné pořádné jaro se neobejde bez trhání sněženek. Nefalšované léto si zase neumíme představit bez točené zmrzliny. A podzim bez sbírání kaštanů! Pokud toužíte prožít ty opravdové Vánoce, nevynechejte žádnou z těchto 25 aktivit.

Psaní dopisů Ježíškovi, sledování oblíbených pohádek, zdobení stromečku… to je výčet jen několika činností, bez kterých by Vánoce zkrátka nebyly Vánocemi. Skvěle se u nich odreagujeme, pobavíme a alespoň na chvíli pustíme z hlavy starosti všedního dne.

Tyto svátky však nejsou jen o bujarém veselí, ale také o pomáhání lidem v nouzi. Běžte servírovat jídlo do místního útulku pro bezdomovce nebo třeba zavezte nějaké dárky do dětského domova. I tady přijdete na úplně jiné myšlenky a zjistíte, že ony výše zmíněné starosti vlastně nejsou zase až tak hrozné. A jako bonus si odnesete báječný pocit z toho, že jste někomu udělali radost. A dodali naději.

Chcete mít jistotu, že letos na nic důležitého nezapomenete? Projděte si seznam 25 nejtypičtějších a nejzábavnějších vánočních aktivit, který sestavil server CountryLiving.

Zdroj: CountryLiving

Zavří­t reklamu