TestováníSoutěže

Black Friday je tu: Kde dnes koupit kvalitní zboží za zlomek ceny?

Black Friday je tu: Kde dnes koupit kvalitní zboží za zlomek ceny?
Zdroj: FOREO
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Dnes je právě ten den D, na který čekají nákupní maniaci po celém světě. Díky Black Friday si totiž můžete nakoupit z nepřeberné nabídky eshopů zboží s neuvěřitelnými slevami. Které z oblíbených českých internetových obchodů se akce zúčastní?

Speciální projekt 27. listopadu 2020

Dnes přišel den, na který hlavně před Vánoci čekají miliony lidí po celém světě. Obrovské slevy na produkty, po kterých třeba už dlouhý čas toužíte, ale z finančních důvodů jste si je nemohli dovolit, dnes mohou být vaše. Poradíme vám osvědčené eshopy a produkty, díky nimž se tento nákupní svátek můžete vysloveně užít!

Krásná pleť pro každou ženu

Foreo
Péče o pleť je pravidelnou rutinou každé ženy, která chce i ve vyšším věku dobře vypadat. Možná jste toužili mamince koupit nějaký efektní beauty přístroj, ale všechny na vás byly moc drahé. Teď máte šanci mít se slevou až 35 % produkty FOREO, které patří mezi špičku. Ideální dárek je navíc takový, který vám nezabere příliš času a to UFO 2 splňuje. Rituál péče o pleť totiž nemusí obsahovat velké množství kroků, dokonce stačí i 90 vteřin. Inteligentní maska FOREO UFO 2 urychluje absorpci produktů, díky termo terapii pleť prohřeje, čímž se otevřou póry a všechny účinné látky se mnohem lépe vstřebají. LED světla si pak poradí s vráskami i akné a revoluční T-Sonic pulzace poskytne pleti zpevňující masáž. Výsledkem je mladistvá, hydratovaná a rozzářená pleť bez jediné chybičky.

Zdraví našich blízkých

Bio Bachovky
V dnešní době více než kdy jindy máme velkou zodpovědnost nejen za své zdraví, ale i za zdraví svých blízkých. K tomu můžete využít síly Bachových esencí, což je metoda, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Dr. Bach díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka. Vy si je může v rámci Black Friday koupit na eshopu www.bio-bachovky.cz v termínu 26-29.11 s kódem BF19 se slevou 19 %.

Originální dárky z přírody

Svět minerálůNa eshopu Svět Minerálů můžete vybírat z široké nabídky doplňků, šperků i jiných předmětů z minerálů a drahých kamenů. Příroda je mocná čarodějka, proto je každý takový produkt jedinečný a vy se do něj doslova zamilujete. V rámci Black Friday navíc ušetříte a při výběru náramků a šperků s kódem BF22 získáte slevu 22 %. Black Friday běží od 22. – 30.11. 2020. Vyberte si, nebo vytvořte originální náramek na míru pro sebe nebo jako dárek za zvýhodněnou cenu!

Nožky jako v bavlnce

www.allivictus.cz

Doplňte zásoby pro celou rodinu a zakupte ve výhodné akci 3+1 zdarma antibakteriální vložky do bot CIDETEX z ovčí vlny – skvěle tepelně izolují, vydatně sají pot a díky unikátní patentované impregnaci jódovou pryskyřicí účinně likvidují bakterie a viry. Tepelně izolují a nedovolí zápachu vůbec vzniknout. Vybírat můžete ze tří typů, přičemž každý má specifické vlastnosti. Takové vložky CIDETEX ortho MTT například podporují podélné i příčné klenby, účinně působí proti zápachu nohou a skvěle sají pot. Tyto vložky mají univerzální velikost, takže si je přizpůsobíte dle své potřeby. Pamatujte však, že nejsou vhodné pro diabetiky. Těm pořiďte CIDETEX Ortho PLUS+ nebo CIDETEX basic ACTIVE. Třešničkou na dortu je, že při platbě kartou při objednání nehradíte poštovné ani balné!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články