Black Friday je tu: Kde dnes koupit kvalitní zboží za zlomek ceny?

Black Friday je tu: Kde dnes koupit kvalitní zboží za zlomek ceny?
Zdroj: FOREO

Dnes je právě ten den D, na který čekají nákupní maniaci po celém světě. Díky Black Friday si totiž můžete nakoupit z nepřeberné nabídky eshopů zboží s neuvěřitelnými slevami. Které z oblíbených českých internetových obchodů se akce zúčastní?

Speciální projekt
Speciální projekt 27. 11. 2020 09:04

Dnes přišel den, na který hlavně před Vánoci čekají miliony lidí po celém světě. Obrovské slevy na produkty, po kterých třeba už dlouhý čas toužíte, ale z finančních důvodů jste si je nemohli dovolit, dnes mohou být vaše. Poradíme vám osvědčené eshopy a produkty, díky nimž se tento nákupní svátek můžete vysloveně užít!

Krásná pleť pro každou ženu

Foreo

Péče o pleť je pravidelnou rutinou každé ženy, která chce i ve vyšším věku dobře vypadat. Možná jste toužili mamince koupit nějaký efektní beauty přístroj, ale všechny na vás byly moc drahé. Teď máte šanci mít se slevou až 35 % produkty FOREO, které patří mezi špičku. Ideální dárek je navíc takový, který vám nezabere příliš času a to UFO 2 splňuje. Rituál péče o pleť totiž nemusí obsahovat velké množství kroků, dokonce stačí i 90 vteřin. Inteligentní maska FOREO UFO 2 urychluje absorpci produktů, díky termo terapii pleť prohřeje, čímž se otevřou póry a všechny účinné látky se mnohem lépe vstřebají. LED světla si pak poradí s vráskami i akné a revoluční T-Sonic pulzace poskytne pleti zpevňující masáž. Výsledkem je mladistvá, hydratovaná a rozzářená pleť bez jediné chybičky.

Zdraví našich blízkých

Bio Bachovky

V dnešní době více než kdy jindy máme velkou zodpovědnost nejen za své zdraví, ale i za zdraví svých blízkých. K tomu můžete využít síly Bachových esencí, což je metoda, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Dr. Bach díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka. Vy si je může v rámci Black Friday koupit na eshopu www.bio-bachovky.cz v termínu 26-29.11 s kódem BF19 se slevou 19 %.

Originální dárky z přírody

Svět minerálůNa eshopu Svět Minerálů můžete vybírat z široké nabídky doplňků, šperků i jiných předmětů z minerálů a drahých kamenů. Příroda je mocná čarodějka, proto je každý takový produkt jedinečný a vy se do něj doslova zamilujete. V rámci Black Friday navíc ušetříte a při výběru náramků a šperků s kódem BF22 získáte slevu 22 %. Black Friday běží od 22. – 30.11. 2020. Vyberte si, nebo vytvořte originální náramek na míru pro sebe nebo jako dárek za zvýhodněnou cenu!

Nožky jako v bavlnce

www.allivictus.cz

Doplňte zásoby pro celou rodinu a zakupte ve výhodné akci 3+1 zdarma antibakteriální vložky do bot CIDETEX z ovčí vlny – skvěle tepelně izolují, vydatně sají pot a díky unikátní patentované impregnaci jódovou pryskyřicí účinně likvidují bakterie a viry. Tepelně izolují a nedovolí zápachu vůbec vzniknout. Vybírat můžete ze tří typů, přičemž každý má specifické vlastnosti. Takové vložky CIDETEX ortho MTT například podporují podélné i příčné klenby, účinně působí proti zápachu nohou a skvěle sají pot. Tyto vložky mají univerzální velikost, takže si je přizpůsobíte dle své potřeby. Pamatujte však, že nejsou vhodné pro diabetiky. Těm pořiďte CIDETEX Ortho PLUS+ nebo CIDETEX basic ACTIVE. Třešničkou na dortu je, že při platbě kartou při objednání nehradíte poštovné ani balné!

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články