Velký svátek nákupů je tu: Známe obchody, kde ušetříte díky Black Friday pěkné peníze!

Velký svátek nákupů je tu: Známe obchody, kde ušetříte díky Black Friday pěkné peníze!
Zdroj: Pixabay.com

Po celém světě se lidé připravují na nákupní šílenství, kdy začnou eshopy nabízet v rámci Černého pátku své zboží s neuvěřitelnými slevami a výhodami. Letos, kdy má kvůli koronakrizi mnoho domácností hlouběji do kapsy, je Black Friday ideálním řešením, jak pořídit vánoční dárky pro celou rodinu s velkými slevami a ušetřit nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu.

Speciální projekt
Speciální projekt23. 11. 2020 09:11

Pokud jste se rozhodli, že letos je ten správný čas nakoupit vánoční dárky v průběhu Black Friday, protože doufáte, že narazíte na stylové a originální kousky za zlomek ceny, tak se nemýlíte. Přinášíme vám tipy na eshopy, kde nakoupíte pro všechny členy rodiny kvalitní produkty za velmi rozumné peníze.

Zodpovědnost za své zdraví

Bio Bachovky

V dnešní době více než kdy jindy máme velkou zodpovědnost nejen za své zdraví, ale i za zdraví svých blízkých. K tomu můžete využít síly Bachových esencí, což je metoda, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Dr. Bach díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka. Vy si je může v rámci Black Friday koupit na eshopu www.bio-bachovky.cz v termínu 26-29.11 s kódem BF19 se slevou 19 %.

Doplňky, které mají smysl

Svět Minerálů

Na eshopu Svět Minerálů můžete vybírat z široké nabídky doplňků, šperků i jiných předmětů z minerálů a drahých kamenů. Příroda je mocná čarodějka, proto je každý takový produkt jedinečný a vy se do něj doslova zamilujete. V rámci Black Friday navíc ušetříte a při výběru náramků a šperků s kódem BF22 získáte slevu 22 %. Black Friday běží od 22. - 30.11. 2020. Vyberte si, nebo vytvořte originální náramek na míru pro sebe nebo jako dárek za zvýhodněnou cenu!

Udělejte zdravý krok

www.allivictus.cz

Doplňte zásoby pro celou rodinu a zakupte ve výhodné akci 3+1 zdarma antibakteriální vložky do bot CIDETEX z ovčí vlny - skvěle tepelně izolují, vydatně sají pot a díky unikátní patentované impregnaci jódovou pryskyřicí účinně likvidují bakterie a viry. Tepelně izolují a nedovolí zápachu vůbec vzniknout. Vybírat můžete ze tří typů, přičemž každý má specifické vlastnosti. Takové vložky CIDETEX ortho MTT například podporují podélné i příčné klenby, účinně působí proti zápachu nohou a skvěle sají pot. Tyto vložky mají univerzální velikost, takže si je přizpůsobíte dle své potřeby. Pamatujte však, že nejsou vhodné pro diabetiky. Těm pořiďte CIDETEX Ortho PLUS+ nebo CIDETEX basic ACTIVE. Třešničkou na dortu je, že při platbě kartou při objednání nehradíte poštovné ani balné!

Krása za příznivou cenu

FOREO

Základem krásné pleti je její pravidelné a důkladné čištění. A přesně to je důvod, proč vznikla FOREO LUNA 3, která této denní rutině dodává nový rozměr. Poskytuje totiž o poznání hlubší a efektivnější čištění, než jakého dosáhneme při klasickém mytí rukou – silikonový kartáček spolehlivě zachytí až 99,5 % nečistot, mazu i zbytků make-upu, odstraňuje odumřelé kožní buňky a uvolňuje ucpané póry. Přístroj navíc zahrnuje několik masážních režimů, které pleť prokrví a omladí. Mužům zase sluší zářivý úsměv s bílými zuby, kterého docílí pravidelným používáním inovativní kartáček FOREO ISSA 2 – první kartáček, který se objevil ve vesmíru! Ne tedy doslova, ale byl ve Star Trek Discovery (episoda 5), takže pro fanouška je to ideální volba. ISSA má výjimečný voděodolný design, nejnovější sonické pulzace a kombinovanou hlavu kartáčku. Spojením odolného polymeru a ultra jemného silikonu vznikl výjimečný kartáček, který vydrží na jedno dobití po celý rok. Vy ho nyní v rámci Black Friday můžete mít s 30% slevou a ostatní produkty FOREO až se slevou 35 %.

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články