Jak vypadá dokonalá ženská tvář? Má nos jako vévodkyně Kate a čelo jako Miley Cyrus

Chtěly byste vypadat jako ona?
Zdroj: Instagram.com/drjuliandesilva / Telegraph.co.uk
Chtěly byste vypadat jako ona?Vévodkyně z Cambridge Caterine.Penélope Cruz.Nina Dobrev. Podoba, co říkáte?+ 2 fotky+ 3 fotky

Toužíme vypadat jako Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Selena Gomez, Miley Cyrus, Cher, Penélope Cruz a Jennifer Lopez. A nejlépe jako mix všech zmíněných hollywoodských star.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová08. 09. 2016 08:24

To je závěr studie, kterou si nechal vypracovat plastický chirurg Julian De Silva, operující na adrese Harley Street, Londýn, v klinice Centre for Advanced Facial Cosmetic and Plastic Surgery. Více jak dekádu si pečlivě zaznamenával požadavky svých klientek. 

Z tisícovky přání pak sestavil „dokonalou“ ženskou tvář. Má nos jako vévodkyně z Cambridge Catherine a rty jako herečka Penélope Cruz.

Sheknows.com

„Pacienti na konzultace běžně nosí obrázky celebrit a říkají ,takhle chci vypadat‘,“ řekl chirurg deníku The Telegraph. „Následně čelím výzvě, kdy se podívám na jejich obličejové tvary a radím, jestli po zákroku budou vypadat dobře.“

Podle jeho průzkumu ženy prahnou po „pršáčku“, jakým se chlubí vévodkyně z Cambridge Kate. Zkoumají i oční víčka světových krásek – podle klientek se dokonalými pyšní herečka Keira Knightley.

Youtube.com

Žádoucí jsou ale i jiné obličejové partie podobné těm, kterými jsou obdařeny populární osobnosti. Například perfektní čelo má zpěvačka Miley Cyrus, pleť herečka Reese Witherspoon, tváře Angelina Jolie, bradu zpěvačka Selena Gomez, rty Penélope Cruz, spodní čelist Cher a obočí Jennifer Lopez.

„Díkybohu u většiny působí přirozeně replika nosu, který má vévodkyně z Cambridge, nebo oční víčka podobná těm Keiry Knightley,“ okomentoval výsledky studie chirurg. „Ale příležitostně musíme změnit plány. Existují hranice, které určují, jak daleko lze zajít a jak moc lze vylepšit to, co vám příroda nadělila.“

Harpersbazaar.com

Nos vévodkyně Kate je ale prý téměř vždy dobrou volbou, protože je „matematicky perfektní“. Královský nos je rovný, drobný, se 106stupňovou rotací špičky – a dle dřívějšího výzkumu právě tento úhel vnímáme jako nejatraktivnější.

„Pacienti jsou většinou docela realističtí, co se týče jejich cílů. Vědí, že nový nos z nich neudělá Kate Middleton,“ vysvětlil De Silva. „Ale nos, jaký má Kate, může perfektně doplnit jejich rysy a propůjčit jim mnohem krásnější vzhled.“

Pcwallart.com

Někdo tvrdí, že počítačově vytvořená tvář, jež je průsečíkem našich požadavků na krásu, vypadá jako herečka Nina Dobrev, která se proslavila rolí v seriálu Upíří deníky. Podobiznu ale připodobňují i ke zpěvačce Cheryl Fernandez-Versini (dříve Cole). 

Nme.com

Zdroj: The Telegraph

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články