Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů přichází znovu do Prahy!

Představí se i Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy UFC.
Zdroj: Media:list

MMA přichází znovu do Prahy! Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů tohoto roku v České republice představí ty nejlepší české bojovníky včetně bojovníka vůbec nejslavnějšího. Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy snů UFC, se po dlouhých 4 letech vrací domů, aby se představil českým divákům.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 22. června 2017

Po velmi úspěšném prvním roce 2016 se organizace XFN znovu představuje se všemi českými šampióny, kteří nastoupí proti bojovníkům z celého světa. Mimo hlavní hvězdy večera Viktora Pešty se představí řada dalších českých šampiónů, ale i mnoho talentů současné scény.

Velmi zajímavý bude odvetný titulový zápas mezi česko-uzbeckým šampiónem Makhmudem Muradovem a David Ramirezem z Brazílie. Po více než roce se na XFN 3 vrací do oktagonu také Petr “Píno” Ondruš, legenda české scény bojových sportů. Debutem večera bude jistě zápas Matouše Kohoutem, českou jedničku střední váhy v Muay Thai a K-1.

XFN 3 poskytne skutečnou horskou dráhu emocí během večera plného vizuální fantazie a dechberoucích zápasů, při kterých budete zajisté jásat a fandit. Tato událost je pro každého a nelze ji zmeškat.

Vstupenky jsou již dnes k dostání na serveru Ticketportal.

Media:list 

O MMA

MMA (Mixed Martial Arts neboli kombinovaná bojová umění) je nejrychleji rostoucím sportem na světě. Spojuje v sobě všechna bojová umění, jakými jsou box, kickbox, zápas, judo, jiu-jitsu a mnoho dalších bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Je několik způsobů, jak dosáhnout vítězství — knockout (K.O.), vzdáním soupeře (submission), zastavení rozhodčím – technické K.O. (T.K.O.) a bojuje se ve více než třech pětiminutových kolech.

O XFN

XFN je nová, profesionální a samofinancovaná liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávájí ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Další informace

Další informace o XFN najdete na webových stránkách www.xfn.cz nebo na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram.

Zdroj: Tisková zpráva

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Další články