Světová talentová soutěž The World’s Best: Který ze slavných Čechů zasedne v její porotě?

Yemi v porotě světové talentové soutěže
Zdroj: Ray Mickshaw/Warner Bros
Yemi v porotě světové talentové soutěžeYemi si porotcování v show The World's Best užívalYemi s Ariadnou Guttierez a Cecilií LassenHlavní porotci soutěže The World's Best+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Americká talentová soutěž The World’s Best má mezi padesátkou porotců českého zástupce. Jména jako James Corden, Drew Barrymore nebo RuPaul doplňuje v porotě náš Yemi A.D.

Petra Járková
Petra Járková 11. března 2019

Talentová soutěž The World’s Best, jejíž premiérový díl odvysílala stanice CBS v lukrativním čase po únorovém Super Bowl, navazuje na úspěšné televizní počiny producentů Marka Burnetta a Mika Darnella. Ti po celosvětovém úspěchu pořadů jako The Voice, American Idol nebo MasterChef přinášejí na americké televizní obrazovky formát, který v nabitém segmentu talentových soutěží dosud chyběl. Mimo soutěžících se totiž na The World’s Best sjeli z různých částí světa i samotní porotci. Padesátka předních světových odborníků nejen v kreativních oborech doplňuje trojici hlavních porotců složenou z RuPaula, Drew Barrymore a Faith Hill.

Ve Wall of the World, jak se porotci souhrnně nazývají, zasedl mezi sedmatřiceti dalšími národnostmi i jeden český zástupce – multidisciplinární kreativec, choreograf, speaker a kreativní producent Yemi A.D.

Yemi se snaží udržet všechny ceny.
Mohlo by Vás zajímat:

Yemi A. D. boduje: Jeho firma se stala druhou nejlepší eventovou agenturou na světě

Je to pro mě obrovská čest, reprezentovat Českou republiku v celosvětové show a sedět vedle lidí, ke kterým chovám obrovský respekt. Složení poroty je nesmírně různorodé, tvůrcům soutěže se podařilo obsadit například brazilskou legendu UFC Andersona Silvu, japonského choreografa a držitele ceny Emmy Hokuta Konishiho nebo hollywoodskou hvězdu Drew Barrymore. Natáčení bylo náročné, ale nic jiného v zástupu takových jmen člověk nemůže čekat,“ komentuje Yemi A.D.

The World’s Best se celkově dočká deseti dílů a už nyní je jasné, že česká stopa v udílení verdiktů bude výrazná. „V jednu chvíli jsem byl proti verdiktu hlavních porotců. Moderátor James Corden se mě na kameru zeptal, co musí soutěžící udělat, abych s nimi byl spokojený. Obhajování vlastního názoru před více než 22 miliony diváků byla obrovská škola,“ dodává Yemi.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články