Vychutnejte si nový rozměr zážitků s chytrým telefonem Xperia 10 od Sony

9. dubna 2019
Sony Mobile Communications AB
Sony Mobile Communications AB

Podlehněte inovativnímu bezrámečkovému designu nového smartphonu Xperia 10 od Sony, který díky vylepšeným rozměrům perfektně padne do vaší ruky. Telefon disponuje unikátním 6palcovým širokoúhlým displejem s poměrem stran 21:9, se kterým vás děj přímo pohltí.

Nová Xperia 10 se umí přizpůsobit současnému rychlému životnímu stylu, to znamená, že můžete psát zprávy a zároveň sledovat svá oblíbená videa. Díky snadnému používání dvou aplikací najednou v režimu rozdělené obrazovky a širokému displeji totiž zvládnete více věcí současně.

Úchvatné snímky

Díky 13 a 5MP hlavnímu fotoaparátu s možností využití kreativního efektu Bokeh a 8MP přednímu fotoaparátu budou všechny vaše snímky i selfie vypadat fantasticky. Videa můžete nahrávat ve 4K HDR a navíc nově můžete využít stabilizaci obrazu SteadyShot™, která vám zajistí plynulost pohybu ve vašich videích. 

Sony Mobile Communications AB

Zvuk na prvním místě

Pokud jste hudebními nadšenci, jistě oceníte kvalitní zvuk nové Xperie 10. Díky technologiím Hi-Res Audio a DSEE HX budou všechny skladby znít věrně jako originální nahrávky. Streamování s podporou codecu LDAC zajistí plynulé přehrávání hudby při bezdrátovém poslechu a vy si tak můžete vychutnat ničím nerušený poslech své oblíbené skladby.

Maximální odolnost

Displej Xperia 10 chrání povrch Corning® Gorilla® Glass 5 s vysokou odolností a tvrdostí, který společně s elegantním kovovým vzhledem povrchu těla vytváří dokonalý celek pro každou situaci. S kapacitou baterie 2 870 mAh vám Xperia 10 zajistí energii po celý den. Chytrý režim STAMINA navíc předvídá, jak dlouho baterie vydrží, a přizpůsobuje využívání energie, takže se nestane, že se telefon vypne, když ho zrovna potřebujete.

Vybrat si můžete ze tří barevných variant pro každý styl – stříbrné, modré a černé.

Více na www.sonymobile.com 

Sony Mobile Communications AB

Zavří­t reklamu