Ultramódní outfit pro 70+ podle Heleny Vondráčkové: Lila trenčkot barevně sladila i s manikúrou

Ultramódní outfit pro 70+ podle Heleny Vondráčkové: Lila trenčkot barevně sladila i s manikúrou
Zdroj: Herminapress/ koláž Lifee
Helena Vondráčková dorazila na křest knihy na hradě Karlštejn ve velmi vydařeném outfitu.Zpěvařčce padl do oka trendy odstín lila, který proměnil běžný trenčkot ve velmi svěží jarní kousek.Helena Vondráčková barvu trenčkotu zúročila i při výběru laku na nehty.Zpěvačka Helena Vondráčková si i po sedmdesátce udržuje perfektně štíhlou postavu.+ 12 fotek+ 13 fotek

Zpěvačka Helena Vondráčková (76) se na hrad Karlštejn vypravila ve velmi stylovém outfitu, kterému dominoval pastelově vybarvený trenčkot. A jak je u ní obvyklé, celý její outfit vyhlížel velmi aktuálně. Helena se totiž ani pár let před osmdesátými narozeninami trendů rozhodně nebojí.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 18. 04. 2024 18:00

Pod lila pláštěm tak energií sršící a vždy dobře naladěná zpěvačka skrývala přiléhavé kalhoty koženého vzhledu a elegantní hladký rolák na tělo v černé barvě. Její štíhlá postava jí podobné modely dovoluje i pár let před významnými kulatinami.

A přestože patří Helena Vondráčková spíše k vyšším dámám, vypomohla si k pár dalším centimetrům teniskami se skrytým klínkem. Pár světlých plátěných tenisek jednoduchému outfitu dodal příjemně odlehčený look.

Helena Vondráčková radí, jak na mladistvý vzhled

Čtyři roky před osmdesátkou má Helena Vondráčková také ukázkovou pleť. Lifee před časem prozradila, že za vším stojí především důsledná péče. "Doporučila bych hlavně se o pleť starat a nenechávat ji ladem," apeluje Helena na své vrstevnice. "Před spaním ji důkladně očistit, odličovat a krémovat. Pochopitelně každý podle toho, jaký typ pleti má. A určitě se poradit s odborníkem," dodala v rozhovoru zpěvačka.

Zpěvačka se pyšní mírami o generace mladších žen

Svou štíhlou postavu si Helena Vondráčková udržuje především životosprávou. Také díky tanci, kterému se věnovala celý život a před časem v něm excelovala v rámci slovenské mutace taneční soutěže Let’s Dance, má dokonalé míry dodnes, její šatník tak může zahrnovat i odvážnější a postavu obkreslující střihy.

Chutě na sladké zahání receptem od maminky

V rozhovoru pro Lifee ale přiznala, že i ona v jídle občas zhřeší, když je chuť. „Sladké mi problém nedělá, ale faktem je, že ho moc často nejím. Co miluji a bez čeho nemůžu být, to jsou meruňkové knedlíky podle receptu mé maminky, které jsou úplně skvostné," tvrdí zpěvačka a hned přidává stručný recept: „Jsou z tvarohového těsta a musí tam přijít cukr, máslo, strouhanka nebo tvrdý nastrouhaný tvaroh. To si dám opravdu ráda!”

Na vyladěný outfit Heleny Vondráčkové a inspiraci, kde pořídit podobné kousky, se můžete podívat do fotogalerie pod článkem.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články