Ultramódní prošívané kabelky: Z virálního hitu jedné značky vznikl globální trend napříč styly i tvary

Prošívané kabelky: Z virálního hitu jedné značky vznikl globální trend roku 2024 napříč styly i tvary
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Kabelka, která způsobila módní poprask nejen na síti TikTok. (COS, 2 249 Kč)Mini varaianta virálního modelu značky COS stojí 1 225 Kč.Kabelky zdobené prošíváním mohou mít různé tvary i velikosti.(Nuuwaï, 5 800 Kč)Prošívání může mít pravidelné tvary i jen lehce naznačené řasení. (Bogner, 3 099 Kč)+ 18 fotek+ 19 fotek

Prošívaná kabelka jakýchkoliv rozměrů i tvarů právě aspiruje na nejvýraznější druh doplňku, který bude dominovat jarním a letním měsícům tohoto roku. 

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 03. 04. 2024 05:00

Hlavním hitem mezi vyhledávanými prošívanými kráskami je rozhodně kabelka co největších rozměrů, která po vzoru pověstného zavazadla Hermiony Grangerové pojme takřka vše, co do denní tašky potřebujete napěchovat.


Estetika pravidelných tvarů ovládla sociální sítě

Objemné prošívané kabelky vzhledu spacáku od značky COS se dokonce díky virálnímu efektu sociální sítě TikTok staly doslova musthave kouskem nejen pro módní redaktorky a influencerky po celém světě, ale stejně tak i pro naprosto běžnou populaci. Schválně, zkuste si kdekoliv na internetu zadat hashtag #cosquiltedbag a sociální sítě vás vzápětí zahrnou bezpočtem jejích podob a inspirací.

Prošívání zdobí minikabelky i obří vaky

Stejný úspěch ale prorokujeme v nadcházejících měsících také všem ostatním druhům roztomile naducaných prošívaných kabelek. Ať už to jsou miniaturní bagetky do ruky či prošívané šusťakové brašny přes rameno.

"Komůrky" zdobí kůži, satén i sportovně laděné materiály

Tvaru a zpracování prošívaných kabelek je překvapivě nakloněno mnoho druhů oblíbených materiálů. Řasení tak sluší jak kůži a jejím imitacím, tak hladkému a blyštivému saténu nebo synteticky vyhlížejícím šusťákovinám, na kterých efekt prošívaných komůrek velmi výrazně vyniká.

Strukturálně výrazné kabelky, které budou dominovat trendy zavazadlům následujících měsíců si můžete pořídit už teď. Vyberte si z tipů v naší fotogalerii.

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Související články

Další články