Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za to

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za to
Zdroj: Pixabay

Pořád vám připadalo, že zbývá dost času, ale opak je pravdou. Ježíšek už je na značkách a připraven rozdávat dárečky. A co vy, máte nakoupeno?

Speciální projekt
Speciální projekt 07. 12. 2023 15:20

Babí léto bylo letos nezvykle dlouhé, a tak možná mnozí z nás usnuli na vavřínech s domněnkou, že do Vánoc daleko. Ale teď už je spíš za pět minut dvanáct. Tak si pospěšte! A nezapomeňte, že vaše blízké potěší I drobnost nebo něco dobrého.

Dodejte pleti hydrataci

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za toPřístroj UFO™ 2 se postará o okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pleti. Multifunkční přístroj UFO™ 2 zahrnuje kromě T-Sonických pulzací ještě další funkce, jako je kryoterapie, termoterapie a světelná LED terapie. Používat ho můžete se speciálními pleťovými maskami FOREO, využít můžete také naprogramované procedury, které najdete v aplikaci. Dodejte své pleti hydrataci za minimum času. Zakoupíte na Sephora.cz.

Extáze ze spojení výjimečných chutí

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za toPro párování s rumem Plantation XO 20th Anniversary vznikla pod taktovkou čokoládového alchymisty Daniela Syrového nová unikátní čokoláda. Spojení obou chutí přináší zážitek pro všechny smysly. Jde o novinku o to zásadnější, že Česká republika je vůbec první zemí na světě, kde byla pro Plantation speciální pairing choco připravena. 55% mléčná čokoláda z kakaových bobů z Karibiku obsahuje 22 koření a bylin. Její tóny karamelu, kampotského pepře, květu skořice a levandule jedinečně doplňují charakteristiky Plantation XO 20th Anniversary. Na netradičním tvaru čokolády najdete i totem, symbol značky představující harmonii mezi matkou Zemí a lidským duchem. Nová pairing choco v balení s 18 kousky je dostupná jako dárek k nákupu rumu Plantation XO 20th Anniversary na e-shopu www.warehouse1.cz nebo v prodejně Warehouse#1 v pražském Karlíně.

Darujte krásu

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za toAPIVITA BeeVine Elixir Lift Serum zpevňující liftingové sérum, 30 ml se chlubí koncentrovaným složením, které působí jako elixír pro okamžité omlazení a zjemnění pleti. Obsažený komplex PROPOLIFT s polyfenoly vinné révy a propolisem zaměřuje na obnovu kolagenu v pleti. Darujte krásu.

Ulehčete si práci

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za toCo by to bylo za advent bez nádherné vůně čerstvého cukroví? Pečení se nemusíte vzdávat, ani když na něj nemáte v hektickém předvánočním období moc času. Díky hotovým těstům v Albertu totiž zvládnete rychle a pohodlně připravit spoustu druhů tradičního českého cukroví, takže si vánoční atmosféru užijete se vším všudy. Připravte si perníčky z medového těsta, kakaové linecké cukroví či vanilkové ořechové rohlíčky. K dostání exkluzivně v Albertu.

Od tuhého šamponu ke srolovatelné láhvi

Už je nejvyšší čas na dárky. Pospěšte si, ať překvapení stojí za toZnačka Head & Shoulders, která spadá pod společnost Procter & Gamble,  se snaží neustále inovovat své produkty. V roce 2022 byl uveden na trh tuhý šampon, který je praktický nejenom na cesty, ale je také mnohem menší než ten klasický tekutý. Tuhý šampon se aktivuje při kontaktu s vodou a poté vytvoří klasickou pěnu. Na letošní rok je ale plánována snad ještě významnější inovace. Pro zastánce klasických tekutých šamponů budou nyní šampony Head & Shoulders Bare k dostání v revoluční láhvi, kterou je možné srolovat a vymačkat z ní produkt do poslední kapky. Láhev bude navíc obsahovat o 46 % méně plastů (ve srovnání s klasickým 400 ml balením). Kromě toho tento šampon obsahuje jen minimum látek, a přesto si zachovává stejné vlastnosti a ochranu proti lupům. Do roku 2030 pak mají být všechny produkty značky Head & Shoulders k dostání ve 100 % recyklovatelných nebo znovupoužitelných obalech. Novinkou je také řada Head & Shoulders Microbiome Balance, která napomůže udržovat pokožku hlavy ve správné kondici a zbavit ji nežádoucích lupů. V oblasti péče o vlasy se ale již nyní podařilo společnosti P&G snížit množství panenského plastu v Evropě o 50 % do konce roku 2021 ve srovnání s rokem 2016. To odpovídá zhruba 300 milionům panenských plastových lahví ročně.

Darujte zajímavý kurz

Během Dnů Marianne si můžete pořídit výhodně online kurzy z portálu Extrakurzy.cz.Rozdáváním obálek s nejrůznějšími poukazy, tím rozhodně nic nezkazíte. Hlavně pokud samotný výběr necháte přímo na obdarovaném. Extrakurzy připravily speciální vánoční nabídku, kurzy teď pořídíte za výhodnější cenu díky kódu vanoce2023. A to, zda si vybere online kurz předních českých šéfkuchařů, lekce na téma osobní rozvoj nebo IT bezpečnosti, to už je čistě na tom, kdo si obálku pod stromečkem otevře. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a projít si jimi každý může ve svém vlastním tempu z pohodlí domova.

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články