Vlasový chameleon Iva Frühlingová: Byla blonďatá, černá, červená i modrá. Ke každé barvě jsem musela komplet změnit šatník, říká

Iva Frühlingová
Zdroj: Profimedia/Herminapress/Se souhlasem I. Frühlingové
Zpěvačka Iva Frühlingová je po krátkém blond období znovu černovláskou.Jak nám Iva Frühlingová prozradila, barvě vlasů přizpůsobuje také svůj šatník.Takhle to Ivě Frühlingové slušelo, když byla blondýnkou.Iva Frühlingová se do blond barvy zamilovala, ale potom jí špatně chytnul odstín a vrátila se k černé.+ 6 fotek+ 7 fotek

Zpěvačka Iva Frühlingová (41) v poslední době ráda experimentuje s barvou svých vlasů. Jak přiznala v rozhovoru pro Lifee.cz, barvě vlasů přizpůsobuje také svůj šatník, ve kterém zbylo i několik relikvií z devadesátek. Jak zpěvačka pečuje o svoji pleť, kterou ještě donedávna označovala za problematickou? A do které kosmetické rutiny zasvětila i manžela se synem?

Veronika Nováková
Veronika Nováková22. 09. 2023 17:00

Dlouhé roky jsme uhrančivou zpěvačku Ivu Frühlingovou (41) znali jako francouzskou krásku s havraními vlasy. Tomu se Iva rozhodla udělat přítrž a se svými vlasy začala experimentovat. "Dokonce jsem měla i modré vlasy. Ráda barvu vlasů střídám, ale je mi docela líto, že jsem z té blond šla zpátky do černé. Když už jsem si na ni zvykla, tak byla hezká," posteskla si Iva, která prý byla rozhodnutá, že zůstane na blond. Potom se ale špatně chytl odstín a ona se tedy rozhodla být zase černovláskou.

Iva Frühlingová mění šatník kvůli vlasům

Zpěvačka, známá milovnice módy, pochopitelně ví, že ne všechny barvy sluší všem barvám vlasů. Oblečení proto začala barvě vlasů přizpůsobovat. "Musíte kvůli takové změně samozřejmě vyměnit komplet celý šatník. K tmavým vlasům je například úplně skvělá zelená barva, ale k blond to nejde. Tam zase funguje béžová," vysvětluje Iva Frühlingová.

Z devadesátek jsem si nechala ledvinku a košili

Zpěvačka nám také přiznala, že třebaže vítr v šatníku dělá často a ráda, některé relikvie z divokých devadesátek by tam našla dodnes. Dobře ví, že konkrétní doplňky jsou opět trendy. "Měla jsem ledvinku z devadesátek, kterou jsem měla opravdu dlouho a zrovna nedávno jsem ji dala kámošce. Ta je z ní úplně nadšená. Z devadesátek bych určitě našla také košili – vypadá pořád dobře," dává tipy na základní nesmrtelné kameny šatníku, které se nevyhazují. "Ale je pravda, že často dělám čistky, všechno recykluji a posílám dál. Kupuji zase nové věci."

Máma používala na dokonalou pleť vajíčko

Dříve označovala Iva Frühlingová svoji pleť jako problematickou, dokud v záplavě kosmetických produktů nenašla jeden, který jí pomohl. Teď má pleť stejně dokonalou, jako mívala její maminka. "Vzpomínám si, že moje máma si místo masky dávala na pleť vajíčko. A je pravda, že měla krásnou a jemnou pleť. Jako dítě jsem to na ní hrozně obdivovala. Já sama jsem tohle nezkoušela," přiznává zpěvačka, která raději sází na klasické pleťové masky z drogerií. Ty ovšem nakupuje ve velkém. "Můžu prozradit, že je nakupuji i pro manžela a pro syna. Kluci v tom normálně jedou se mnou," popisuje Iva, jak u ní doma probíhají relaxační beauty dny.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články