Fit a krásnátestovánísoutěže

Mezi Bradem Pittem a Aliou Shawkat to prý začíná být vážné. Po prosincovém rozchodu už spolu zase randí

Thumbnail # Mezi Bradem Pittem a Aliou Shawkat to prý začíná být vážné. Po prosincovém rozchodu už spolu zase randí

Zdroj:Showpix.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vypadá to, že Brad Pitt už zase není sám. Veleúspěšný hollywoodský herec a idol mnoha milionů žen totiž údajně opět randí se svou dřívější láskou Aliou Shawkat a jak se zdá, tak je jejich vztah velmi vážný. Kdy o něm promluví na veřejnosti?

Kateřina Sobolová 5. června 2020

Šestapadesátiletý Brad Pitt to s Aliou Shawkat nejspíš táhl už dříve. Jenže v prosinci šel tento pár údajně od sebe a nějakou dobu se neviděli. Brzy však zjistili, že si hodně chybí, a tak se opět začali stýkat.

Thumbnail # Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou údajně zase spolu. Představil ji dětem
Mohlo by Vás zajímat:

Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou údajně zase spolu. Představil ji dětem

Chce být šťastný

Alia údajně Brada často navštěvovala během koronavirové karantény a jezdila za ním do jeho sídla v Los Angeles. „Brad se nyní ve svém životě nachází v bodě, kdy chce být jen a pouze šťastný. Takže se rozhodl upustit od všech starostí a nechat Aliu, aby se k němu připojila,“ uvedl zdroj magazínu Life & Style.

Brad Pitt je od svého rozchodu s Angelinou Jolie, se kterou se rozvedl v roce 2016, oficiálně sám. Spekulovalo se sice o jeho návratu k Jennifer Aniston a nějakou dobu býval spojován právě i s jednatřicetiletou americkou herečkou Aliou, oficiálně ale nikdy nic z toho neoznámil.

Thumbnail # Angelina Jolie v depresích, Brad Pitt se měnil v koblihu: Dvanáct celebrit přiznalo psychická onemocnění, aby pomohly ostatním
Mohlo by Vás zajímat:

Angelina Jolie v depresích, Brad Pitt se měnil v koblihu: Dvanáct celebrit přiznalo psychická onemocnění, aby pomohly ostatním

Dá na rady přátel?

„Jeho přátelé mu radí, aby vztah oficiálně potvrdil,“ tvrdí zdroj. „To, že se vedle ní každé ráno probouzí, mu dává pocit štěstí, který už dlouho necítil,“ dodal.

Dá slavný herec na radu svých blízkých a začne se s Aliou na veřejnosti objevovat oficiálně, nebo svůj vztah budou tutlat, co to jen půjde?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu