Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou údajně zase spolu. Představil ji dětem

Jennifer Aniston v jedné ze svých prvních rolí, v teenagerské komedii Volný den Ferrise Buellera z roku 1986.Jennifer Aniston v jedné ze svých prvních rolí, v teenagerské komedii Volný den Ferrise Buellera z roku 1986.Jennifer Aniston v jedné ze svých prvních rolí, v teenagerské komedii Volný den Ferrise Buellera z roku 1986.Mayim Bialik a Jennifer Aniston v televizním seriálu Molloy (1990).+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Je tomu už více než patnáct let, co zkrachovalo populární americké manželství Jennifer Aniston a Brada Pitta. Důvodem byla nevěra známého hollywoodského herce, jenž se během natáčení filmu Pan a Paní Smithovi zapletl s neméně slavnou kráskou Angelinou Jolie, kterou si později i vzal. Ovšem i jejich manželství už je v troskách a šušká se, že Pitt to znovu táhne se svou první ženou Jennifer, kterou měl vzít i se svými dětmi na společné prázdniny.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 22. ledna 2020

Bulvární plátky se plní spekulacemi o tom, že ti dva jsou zase spolu. Nahrává tomu i informace, podle níž měli Brad s Jennifer odjet na společné prázdniny i s hercovými šesti dětmi. „Byl to pro ně všechny velký okamžik, ale naštěstí to šlo opravdu, ale opravdu dobře,“ uvedl zasvěcený člověk pro American OK.

Mohlo by Vás zajímat:

Angelina Jolie v depresích, Brad Pitt se měnil v koblihu: Dvanáct celebrit přiznalo psychická onemocnění, aby pomohly ostatním

Děti byly nadšené

Podle tohoto zdroje jsou spolu Pitt a Aniston už od loňského února. „Mezi Bradem a Jen byla stále jiskra, ale museli spolu vyřešit mnoho nevyjasněných věcí. Měli k sobě však blíže, než si sami uvědomovali,“ uvedl člověk, který má ke slavnému páru blízko.

Šestapadesátiletý lamač ženských srdcí, který naposledy zazářil ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, se měl Jennifer zeptat, jestli by se chtěla setkat i s jeho dětmi. Odpověď byla jasná – ano. „Děti o Jen v průběhu několika let slyšely už tolikrát a byly nadšené, že se s ní mohly setkat,“ uvedl informátor. „Jen byla očividně nervózní, ale děti ji vzaly dobře. Myslely si, že je milá a naprosto v pohodě,“ dodal.

Pink s dcerou, která si může vybrat, jestli bude chlapeček nebo holčička
Mohlo by Vás zajímat:

Slavní a jejich bezgenderová výchova: Čí děti si mohou vybrat, zda chtějí být chlapci, nebo děvčaty?

Táta je s tebou šťastný

Jedenáctileté Vivienne se prý líbily šperky, které měla Aniston na sobě, zato Knox byl fascinován jejími sportovními znalostmi. „Táta je s tebou šťastný,“ měla Jennifer říct Bradova dcera Shiloh, která se už několik let necítí dobře ve své holčičím těle a pomalu se mění z dívky na chlapce. Taková dojemná slova prý dostala i Pitta, který poté uronil několik slz.

Tyto informace přicházejí na veřejnost v době, která je těžká pro Angelinu Jolie. Ta se totiž kvůli Bradovi začala v Los Angeles cítit nenáviděná a odmítnutá. Údajně je rozhodnutá, že z města odejde a veškerou svou pozornost zaměří na charitativní práci. Uvidíme, jak tento milostný trojúhelník nakonec dopadne…

NA PRVNÍ ROLE JENNIFER ANISTON I JEJÍ PROMĚNY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články