Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou údajně zase spolu. Představil ji dětem

22. ledna 2020

Je tomu už více než patnáct let, co zkrachovalo populární americké manželství Jennifer Aniston a Brada Pitta. Důvodem byla nevěra známého hollywoodského herce, jenž se během natáčení filmu Pan a Paní Smithovi zapletl s neméně slavnou kráskou Angelinou Jolie, kterou si později i vzal. Ovšem i jejich manželství už je v troskách a šušká se, že Pitt to znovu táhne se svou první ženou Jennifer, kterou měl vzít i se svými dětmi na společné prázdniny.

Bulvární plátky se plní spekulacemi o tom, že ti dva jsou zase spolu. Nahrává tomu i informace, podle níž měli Brad s Jennifer odjet na společné prázdniny i s hercovými šesti dětmi. „Byl to pro ně všechny velký okamžik, ale naštěstí to šlo opravdu, ale opravdu dobře,“ uvedl zasvěcený člověk pro American OK.

Děti byly nadšené

Podle tohoto zdroje jsou spolu Pitt a Aniston už od loňského února. „Mezi Bradem a Jen byla stále jiskra, ale museli spolu vyřešit mnoho nevyjasněných věcí. Měli k sobě však blíže, než si sami uvědomovali,“ uvedl člověk, který má ke slavnému páru blízko.

Šestapadesátiletý lamač ženských srdcí, který naposledy zazářil ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, se měl Jennifer zeptat, jestli by se chtěla setkat i s jeho dětmi. Odpověď byla jasná – ano. „Děti o Jen v průběhu několika let slyšely už tolikrát a byly nadšené, že se s ní mohly setkat,“ uvedl informátor. „Jen byla očividně nervózní, ale děti ji vzaly dobře. Myslely si, že je milá a naprosto v pohodě,“ dodal.

Táta je s tebou šťastný

Jedenáctileté Vivienne se prý líbily šperky, které měla Aniston na sobě, zato Knox byl fascinován jejími sportovními znalostmi. „Táta je s tebou šťastný,“ měla Jennifer říct Bradova dcera Shiloh, která se už několik let necítí dobře ve své holčičím těle a pomalu se mění z dívky na chlapce. Taková dojemná slova prý dostala i Pitta, který poté uronil několik slz.

Tyto informace přicházejí na veřejnost v době, která je těžká pro Angelinu Jolie. Ta se totiž kvůli Bradovi začala v Los Angeles cítit nenáviděná a odmítnutá. Údajně je rozhodnutá, že z města odejde a veškerou svou pozornost zaměří na charitativní práci. Uvidíme, jak tento milostný trojúhelník nakonec dopadne…

NA PRVNÍ ROLE JENNIFER ANISTON I JEJÍ PROMĚNY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu