Adéla Gondíková slaví 50: I když je nenalíčená, je krásná, nemusí nic dohánět, vyznává jí lásku manžel Jiří Langmajer

Adéla Gondíková slaví 50: Osudového muže našla až na prahu čtyřicítky. I když je nenalíčená, tak je krásná, říká Jiří Langmajer
Zdroj: Profimedia
První svatba Adély Gondíkové proběhla v roce 2002. Brala si herce Ondřeje Brouska.Už tenkrát bylo jasné, že Adéla Gondíková zkrátka miluje pivo.S bratrem Daliborem se Adéla stala miláčkem televizních diváků. Vyhráli například anketu nejpopulárnějších osobností a pořadů televize Nova Anno za rok 2005.Adéla Gondíková dlouhé roky moderovala pořady televize Nova v tandemu s bratrem Daliborem.+ 10 fotek+ 11 fotek

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková slaví 19. srpna 50. narozeniny. Rodačka ze Sokolova se proslavila vtipnými skeči s bratrem Daliborem (53) a je mámou půvabné dcery Nely Brouskové (19). První manželství s Ondřejem Brouskem (42) bohužel skončilo rozvodem a lásku našla Adéla teprve na prahu čtyřicítky - v náruči kolegy Jiřího Langmajera (57). Jak jubileum oslaví?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 19. 08. 2023 12:00

Adéla Gondíková raději odletěla s manželem do Ameriky, než aby čelila zástupu narozeninových gratulantů. „Já ty narozeniny určitě slavit nebudu. Trochu mě děsí takové ty okamžiky, při kterých je člověk středem pozornosti, všichni za ním přijdou a gratulují mu. Není mi to moc příjemný,“ vysvětlovala nedávno Adéla pro Deník.cz.

Adéla Gondíková s bratrem v Go-Go šou

Studium hudebně-dramatického oboru na Pražské konzervatoři herečka nedokončila a raději se vydala na dráhu rozhlasové redaktorky. Spolupráci s bratrem Daliborem Gondíkem (53) tenkrát začala v show Gondix Family, dokud vtipné sourozenecké duo neobjevila televize Nova.

Sympatická černovláska, která pochází ze Sokolova, se tak do povědomí diváků a potažmo také historie televizní zábavy zapsala díky vtipným estrádám Go-Go šou nebo Kolotoč a společně s bratrem moderovala také Snídani s Novou. "Pravda je, že když jsme něco moderovali s bratrem, byl to on, kdo si musel zapamatovat všechna data, fakta, sponzory a účinkující," zavzpomínala nedávno v rozhovoru pro Lifee.cz Adéla, kterou jsme s Daliborem mohli dlouhé roky vídat také v kutilském pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Nešťastné manželství s Ondřejem Brouskem

V roce 2002 se Adéla Gondíková provdala za herce Ondřeje Brouska (42) a po dvou letech manželství přivedla na svět dceru Nelu. Manželství ovšem po sedmi letech ztroskotalo kvůli opakované nevěře Brouska, který se zamiloval do Anny Remkové, dcery prvního československého kosmonauta. Dceři Nele bylo 5 let, když s ní Adéla zůstala sama v Pyšelích za Prahou.

Zamilovaná do bouřliváka Jiřího Langmajera

Život Adély Gondíkové se znovu otřásl v základech v roce 2010, kdy se zamilovala do kolegy Jiřího Langmajera. Vztah, kterému tenkrát málokdo dával naději, zpečetili svatbou v roce 2019. „Jeden pán mi do komentáře napsal: ,Kam dal Langmajer oči po své krásné ženě a všech těch milenkách potom?' Tak jsem mu odpověděla, že to se taky divím," vzpomíná na začátky vztahu sympatická moderátorka v našem rozhovoru.

S Jiřím dnes Adéla vede spokojený život, rádi se baví ve společnosti a zamilovanost z nich čiší i po letech. Je znát, že se z jejich vztahu nevytrácí vášeň a spojovacím faktorem bude kromě stejné profese také jeden z rituálů. "Když přijdeme z představení, dáme si pivo, plzínku. Jedna plzínka tam vždycky zahučí," prozradila nám Adéla. Mimo to si herecký pár pořídil fenku zlatého retrívra Maybe. "Je s ní sranda a je to podobné, jako bychom měli dítě," říká Adéla bez nadsázky.

Jiří Langmajer: Adéla je přirozeně krásná

Herečka si na svém muži nejvíce váží jeho romantické povahy a také toho, že stále nesundal růžové brýle. Sám Jiří Langmajer složil prostřednictvím Lifee.cz své manželce všeříkající vyznání, ke kterému netřeba dalšího komentáře. "Co je na Adéle nejhezčí? Že i když je nenalíčená, tak je krásná. Na rozdíl od jiných žen," uvedl zamilovaný Langmajer. "Na ní je nejhezčí, že je přirozeně krásná. A že to nemusí dohánět tím, čím to dohání 80 % žen."

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články