Neodkládejte servisní prohlídku na neurčito. Výpadek topného systému během zimního provozu je zbytečný risk

Neodkládejte servisní prohlídku na neurčito. Výpadek topného systému během zimního provozu je zbytečný risk
Zdroj: Pražská plynárenská

Řada majitelů plynových kotlů si často až s příchodem prvním chladnějších dnů teprve rozvzpomene na servisní prohlídku svého spotřebiče, řešit tyto věci v předstihu na přelomu léta se jim zdá trochu unáhlené. V období, kdy lidé začínají spouštět plynové kole, sehnat odborného servisního technika nás může pěkně potrápit a sladit termín se pak může jevit jako nadlidský výkon, shání ho všichni, a volné termíny jsou mnohdy až v řádu týdnů. A tak někdy nezbývá nic jiného než si na servisní prohlídku pěkně počkat.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 20. 12. 2020 13:39

Odkládat své povinnosti na poslední chvíli se nemusí vyplatit, může se stát, že v sychravém dni si pak člověk prostě nezatopí. Mnohdy tak uživatelé zcela zbytečně riskují výpadek topného systému během zimního provozu. Díky pravidelným servisním prohlídkám lze zajistit lepší funkčnost a bezpečnost topného systému, ale také delší životnost kotle a v neposlední řadě to má příznivý vliv i na jeho hospodárný provoz. Řešíte-li pravidelné prohlídky na poslední chvíli či na ně dokonce zapomínáte, pak se obraťte na svého dodavatele energií. Pro majitele plynových kotlů nabízí Pražská plynárenská službu servisních prohlídek. Výběrem jednoho z nabízených balíčků zajistíte kompletní zajištění pravidelných ročních kontrol a máte zimu bez starostí.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti před­seda představen­stva společnos­ti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plyná­renská je druhým největším tuzemským doda­vatelem zemní­ho plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zem­ní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zá­kazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Více na: https://www.ppas.cz/servisni-balicky

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články