Byl slavný moderátor, randil s bioženou Houdovou a dnes Tomáš Novotný staví hotely v turistickém ráji

Tomáš Novotný: Bývalý moderátor randil s bioženou Houdovou, dnes staví hotely v turistickém ráji
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/Se souhlasem Tomáše Novotného
Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra moderovali od roku 2012 Snídani s Novou.Moderátorskému duu se brzo začalo přezdívat Tomáš a Tomáš.Tomáš Novotný tenkrát býval hubeným nagelovaným klukem.A takhle vypadá Tomáš Novotný po dvanácti letech.+ 11 fotek+ 12 fotek

Moderátor Tomáš Novotný (41) v roce 2014 pověsil moderování na hřebík a stal se koučem a terapeutem. V té době se také mluvilo o tom, že tvořil pár s topmodelkou Helenou Houdovou (44). Někdejšího moderátora Snídaně s Novou jsme teď měli možnost oslovit a v krátkém rozhovoru nám prozradil, čemu se aktuálně věnuje. Jak vzpomíná na dobu své největší slávy?  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 12. 01. 2024 17:00

Moderátor Tomáš Novotný (41) se začal v roce 2012 pravidelně objevovat v pořadu Snídaně s Novou, kde tvořil dvojici s kolegou moderátorem Tomášem Zástěrou (44). V té době už byla dvojice populární a o fanynky tedy chlapci neměli nouzi. Brzy se jim začalo přezdívat Tomáš a Tomáš.

Doporučujeme: Rozhovor s hvězdou Snídaně s Novou Pavlem Svobodou

Tomáš Novotný býval obyčejný kluk z vesnice

"Jsou to obrovské zkušenosti, spousta zajímavých kontaktů a přátelství na celý život. Pro kluka z vesnice to byla úžasná životní zkušenost," vzpomíná v našem rozhovoru Tomáš Novotný, původem z Příbrami, na životní období, kdy se jeho tvář stala nedílnou součástí tehdejší televizní zábavy. "Nikdy jsem nebyl klasická hvězda nebo celebrita v tom smyslu, že by za mnou někdo běhal. Největší období slávy jsem měl díky internetovému pořadu Nekecej!. To už nikdy nic nepřekonalo," vzpomíná dnes s nostalgií na pořad, který později na Fajn rádiu převedli také do rozhlasové podoby.

Z nagelovaného týpka sebevědomým vousáčem

Nutno dodat, že dvanáct let je na vzhledu Tomáše Novotného znát. Zatímco tenkrát byl hubeným nagelovaným týpkem, dnes je z něj sebevědomý muž s plnovousem, vráskami ve tváři a s trendy účesem, ze kterého je patrný podpis profesionálního barbera. Vlasy, po stranách vyholené, si dnes Tomáš pěstuje delší a v případě potřeby je váže do gumičky. "Bylo to tenkrát ještě pořád období hledání sebe a svých ideálů, své životní cesty. A to stále přetrvává, to je pořád," naznačuje Tomáš s tím, že pokud se v roce 2012 hledal, zřejmě se stále tak úplně nenašel.

Na Snídani s Novou ale dodnes vzpomíná v dobrém. "Byly tam i vtipné momenty, kdy jsme měli nějakého důstojného hosta a do toho vám pan režisér říkal do ucha nějaké žerty. Člověk se musel udržet a zachovat si tvář. Nezapomenutelné byly také momenty, kdy jsme měli na vánoční speciály jako hosta Karla Gotta a podobné osobnosti, to jsou vzpomínky na celý život," dodává někdejší moderátor.

Jsem takový brouk Pytlík, říká po letech

A čemu se Tomáš Novotný věnuje dnes? V oboru sice zůstal, ale tak nějak na půl... "Aktuálně se stále věnuji moderování, ale už to nedělám pod záštitou žádné instituce, rádia nebo televize. Dělám to na volné noze, maximálně pod nějakou agenturou," vypráví v našem rozhovoru. "Do toho stavím hotely, aktuálně například jeden na Madeiře – můžete se tam potom přijet podívat," zve s tím, že by se svou prací rád pochlubil.

To ale není všechno, co Novotný podniká. "K tomu se zabývám osobním rozvojem. Dělám osobního kouče, terapeuta. Jsem takový brouk Pytlík, práce všeho druhu. Baví mě to tímto způsobem, protože když se člověk zaměří na jednu věc, tak v tom možná může být dokonalý, ale uniká mu zase něco dalšího," vysvětluje svoji životní filosofii.

S Helenou Houdovou se poznal díky porodu

Tomáše Novotného ovšem v minulosti proslavily také jeho expartnerky. Patřila mezi ně například modelka Agáta Hanychová (38), ale také topmodelka Helena Houdová (44), se kterou po svém odchodu z showbyznysu sdílel svůj alternativní pohled na svět. Jak prozradil v rozhovoru pro Expres, seznámili se přes internet. "V létě 2014 jsem si přečetl článek, kde mluvila o domácím porodu, o své životní cestě z České republiky, až na nejvyšší přehlídková mola a velký svět modelingu. Přečetl jsem si ho a úplně to ve mně zaplesalo. Měl jsem radost, že taková žena, která má ve světě jisté postavení, šíří toto moudro," odhalil Tomáš, co ji s někdejší Miss České republiky pro rok 1999 svedlo dohromady.

"Ona tam popisovala, jak svého prvního syna rodila v Praze v nemocnici a poslední dceru doma na gauči. A jak jsem se o to roky zajímal, tak jsem jí na základě tohoto článku poslal zprávu," vzpomíná moderátor na okamžik, kdy začal jeho vztah s Houdovou.

Na fotografie Tomáše Novotného, jak vypadá dnes a jak vypadal v dobách své největší slávy se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články