Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Hvězdný herec Russell Crowe. S kariérou mu pomohla jeho láska Sharon Stone, pak se rozešli

Hvězdný herec Russell Crowe. S kariérou mu pomohla jeho láska Sharon Stone, pak se rozešli
Zdroj: TV Nova
+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V začátcích své kariéry neměl dnes hvězdný hollywoodský herec Russell Crowe na růžích ustláno. Zvažoval dokonce, že se kvůli financím vrhne do erotického průmyslu. Pak se dal ale dohromady s herečkou Sharon Stone...

Kamil Šivák 8. února 2020

Zda bylo Russellovo rozhodnutí vstoupit do herecké branže správné, to se můžete, mimo jiné, přesvědčit ve filmu Robin Hood. Dokáže tento bývalý bezvýznamný lučištník královské armády nastolit na britských ostrovech znovu spravedlnost a právo? Nebo podlehne nerozhodnému králi Janovi a jeho našeptávači Gisbornovi, jenž tajně osnuje francouzskou invazi do království? Dobrodružnou podívanou Robin Hood dnes ve 20:00 vysílá TV Nova.

Vztah se Sharon Stoneovou

Zatímco jiní by se museli dvořit pěkně dlouhou dobu, než by se jim podařilo ulovit hvězdu typu Sharon Stoneové, Russellovi byla naservírována na stříbrném podnose. Seznámili se v roce 1993, kdy byla Sharon čestným hostem na filmovém festivalu v Sydney. „Tehdy mi někdo řekl, že je Sharon do mě blázen. A tak jsme si začali,“ vzpomínal později herec.

Rozhodnutí to bylo bezesporu správné, protože, jak sám přiznává, mu Sharon sehnala roli ve westernu Rychlejší než smrt. Paradoxní ale je, že po skončení natáčení se rozešli. Crowe to ale stejně vyhrál, už se o něm totiž vědělo. A to předtím zvažoval kariéru v erotickém průmyslu.

Sharon Stone slaví 61. narozeniny: Jak šel čas s hvězdou nejpopulárnějšího erotického thrilleru
Mohlo by Vás zajímat:

Sharon Stone slaví 61. narozeniny: Jak šel čas s hvězdou nejpopulárnějšího erotického thrilleru

Přísná dieta

V továrně na sny nemá protekce očividně hlavní slovo. Aby herec dostal roli ve filmu Gladiátor, musel radikálně zhubnout – a hlavně nabrat svalovou hmotu. Zadýchaného a upoceného tlouštíka producenti určitě nehledali. A tak začaly pravé galeje. Bylo to buď a nebo.

„Byl jsem hodně tlustý a nařízená dieta vůbec nezabírala. Filmařům se mnou došla trpělivost, a tak mě odvezli na jeden odlehlý ranč, kde jsem se musel denně starat o stádo krav a dělat další těžkou a špinavou práci. Každopádně mi to pomohlo. Tím, že jsem si pořádně máknul, mi narostly doslova železné svaly,“ vysvětlil Russell svou přípravu na roli gladiátora.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ZAJÍMAVOSTI O FILMU ROBIN HOOD:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články