TestováníSoutěže

Topmodelka Karolina Kurková slaví 36. narozeniny: V dětství se styděla za hubené nohy a velké zuby

Topmodelka Karolina Kurková slaví 36. narozeniny: V dětství se styděla za hubené nohy a velké zuby
Zdroj: Showpix.cz
+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Bylo jí patnáct let, když dlouhonohá blondýnka začala koketovat s modelingem. Rozhodně nečekala, že by jí jednou mohl svět módy, krásy a dokonalosti ležet u nohou, ale stalo se tak. Dodnes je pro řadu dívek, toužících po přehlídkových molech, vzorem a legendou.

Petra Járková 28. února 2020

Když Karolina Kurková vyrůstala v Děčíně, rozhodně neměla ambice modelky. Dokonce si ani moc nevěřila a nesnášela svoje dlouhé hubené nohy a velké zuby. Na základní škole si díky těmto dvěma pro ni charakteristickým rysům zažila i spoustu posměšků od spolužáků. Nenosila proto ani krátké sukně a přestala se smát.

Domácí pózování

Vše se změnilo roku 1999, kdy kamarádka Karolinu jen tak z legrace fotila při pózování a fotky následně poslala do jedné modelingové agentury v Praze. Kurková o tom neměla ponětí, proto byla velmi překvapená, když jí z agentury telefonovali, že by právě ji chtěli jako modelku. Nejprve byla na kamarádku pěkně naštvaná, ale nakonec do Prahy jela zkusit štěstí a dobře udělala.

První úspěchy

Její cesta na modelkovský trůn nebyla vůbec jednoduchá. Setkala se s mnoha odmítnutími, ale díky své píli, skromnosti a příjemnému chování se nakonec stala miláčkem přehlídkových mol i nejrůznějších módních návrhářů. V Londýně si jí všimla slavná značka Prada, která ji vzala do Milána. Netrvalo dlouho a Karolina předváděla na slavném týdnu módy v New Yorku.

Topmodelka Kate Moss slaví 46. narozeniny: Jak se na ní podepsaly drogy, alkohol a bujaré večírky?
Mohlo by Vás zajímat:

Topmodelka Kate Moss slaví 46. narozeniny: Jak se na ní podepsaly drogy, alkohol a bujaré večírky?

Život s Annou Wintourovou

V šestnácti byla na vrcholu a rodiče o ni samozřejmě měli strach. Naštěstí se jí ujala sama šéfová časopisu Vogue Anna Wintourová, která ji vzala do svého domu v New Yorku a seznámila se svými dětmi. Ty byly stejně staré jako Karolina, tudíž měly spoustu společných aktivit a staly se přáteli.

Andílek Victoria Secret

Bylo to právě Anna Wintourová, která Karolinu představila slavnému fotografovi Stevenu Meiselovi, který ji do časopisu Vogue zvěčnil a mladá Češka se rázem stala jednou z nejžádanějších modelek planety. Nejvíce se samozřejmě proslavila jako andílek nejznámější módní show Victoria Secret. I přesto, že Karolině je dnes už 36 let, stále patří mezi nejvyhledávanější topmodelky světa.

Kosmopolitní rodina

Kurková nyní žije v newyorské části TriBeCa s výhledem na Madison Square Garden. Roku 2009 se jí a jejímu příteli, Archie Drurymu, narodil syn Tobin Jack Drury. Následně se modelka léčila s hypotyreózou, která způsobila nárůst její váhy. Vše se ale nakonec podařilo vyřešit a nyní je zase ve formě. V listopadu roku 2015 se jí a jejímu manželovi Archie Drurymu narodil druhý syn.

NA TO, JAK ŠEL ČAS S KAROLINOU KURKOVOU, SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články