Čerstvě vdaná Vlaďka Erbová a její péče o pleť po 40: Obličej je u mě číslo jedna, chodím na botox i neinvazivní zákroky

Čerstvě vdaná Vlaďka Erbová a její péče o pleť po 40: Chodím na botox i neinvazivní zákroky
Zdroj: Herminapress
Modelka Vlaďka Erbová se po třetí vdala. Modelka Vlaďka Erbová byla hostem Miluše Bittnerové v talk show Na kafeečko.Vlaďka Erbová se aktuálně věnuje práci manikérky v Brně a rovněž pronajímá několik svých bytů.Vlaďka Erbová je maminkou dvou dětí - brzy osmnáctileté Viktorie a jedenáctiletého Markuse.+ 8 fotek+ 9 fotek

Modelka Vlaďka Erbová (42) se potřetí vdala. Ano řekla restauratérovi Petru Hynkovi a i napotřetí vypadala v bílých šatech jako panenka. V talkshow Na kafeečko už před časem přiznala, že péči o svůj zevnějšek věnuje hodně času, protože nepatří mezi ženy, které by toužily dobrovolně stárnout. Jak podle Erbové vypadá důsledná péče o pleť po čtyřicítce? Do kterých zákroků už modelka investovala a který se podle ní vůbec nepovedl? A jak je to s jejími šťavnatými rty? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 03. 06. 2024 12:44

Modelka Vlaďka Erbová (42) je do třetice vdanou paní. Jak prozrazuje v talkshow Na kafeečko, po čtyřicítce ještě přitvrdila v důsledné péči o pleť. Její extrémně krátké vlasy totiž ve tváři neodpustí žádné nepravidelnosti. "Chodím, samozřejmě, pravidelně na botox, protože se mračím. A ty stálé vrásky pořád mám," přiznává Erbová. "Od pětatřiceti používám pravidelně kosmetiku, začala jsem docela pozdě. Pravidelně se také odličuji. Dřív jsem uměla spadnout do postele tak, jak jsem přišla."

Doporučené video: Modelka Vlaďka Erbová v talkshow Na kafeečko

Vlaďka Erbová a tajemství jejího obličeje bez vrásek

Stárnutí pleti je pro Erbovou velké téma, tím se modelka netají. "Na obličeji už to není fajn, když ti začne stárnout. Když potom vidíš svůj krk, říkáš si: „Sakriš, to je průšvih!“ postěžovala si moderátorce Miluši Bittnerové. "Přiznávám, že zrovna já nejsem typ ženy, která by chtěla stárnout. Stárnout s grácií? Oukej. Ale pokud dnes existují metody, které ti pomůžou, aby pleť méně nebo pomaleji padala, tak proč ne," vzkazuje Erbová ostatním ženám jejího věku.

Mimo pravidelný botox, důsledné odličování a kvalitní kosmetiku používá Erbová ještě doplňující produkty a zákroky. "Mám všechna séra a podobné srandy o kterých se říká, že pomáhají – a asi to opravdu maká. Do toho chodím na neinvazivní zákroky, například na plazmu," odhaluje naše modelka s typicky krátkými černými vlasy. "Obličej je u mě číslo jedna. Když mám tričko, je to obličej, když ho sundám, jsou to prsa a teprve potom obličej. Opravdu se o ten obličej starám, aby stárnul pomaleji."

Šťavnaté rty Erbové skrývají úraz z dětství

O tom, že by si Erbová nechala nepřirozeně přifouknout rty nechce ani slyšet. "To já nemůžu, protože mám krátké vlasy a nikdy nebudu princezna. Musím být pořád trochu střídmá. A pořád se pohybuji na místech s dětmi, ať je to zimní stadion nebo třídní schůzky. Pořád potkáváš rodiče," vysvětluje modelka, která má i přesto rty velké a šťavnaté. Je v tom malé tajemství.

"Když jsem začínala fotit, měla jsem pravou stranu rtu zašitou na pohotovosti. Pusu jsem měla rozbitou z houpačky," odhaluje Erbová po letech úraz z dětství, který ovlivnil to, jak dnes vypadá. "Měla jsem to šité dovnitř, proto jsem chodila na výplň jedné strany. V průběhu let se estetická medicína zlepšuje. Byla jsem asi třikrát. Do toho jsem si nechala dělat permanentní make-up, který se ale nepovedl," uznává modelka.

Nesouměrnost rtů dlouhé roky tajila

Teprve po letech si rty nechala napravit u profesionálky. "Teď jsem v Ústí nad Labem objevila zubařku, která ti pusu celou umrtví - protože je zubařka - a všechno, co aplikuje přes jizvy, se dá vydržet. Opravdu se toho nebojí. Vycentrovala mi pusu tak, že najednou vypadá souměrně. Je to báječné a konečně jsem se po letech dočkala," pochvaluje si Vlaďka, která nesouměrnost rtů dlouho kamuflovala dokonalým líčením. "Já jsem si to pokaždé domalovávala, opticky to zvedala, a k tomu pomůžou i lesky. Z určitého úhlu to bylo pořád vidět. Dnes je make-up také zázračný."

Na fotografie půvabné čtyřicátnice Vlaďky Erbové se můžete podívat v naší velké fotogalerii.

Související články

Další články