Horoskop jako od kadeřníka: 3 znamení, kterým seknou krátké vlasy

Horoskop jako od kadeřníka: 3 znamení, kterým seknou krátké vlasy
Zdroj: Unsplash

Horoskop nabízí odpověď na všechny otázky. A jinak tomu není ani v oblasti účesů. Víte, pro která tři znamení jsou nejvhodnější krátké vlasy?

Jana Jánská
Jana Jánská17. 07. 2023 05:49

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhám mohou krátké vlasy přinést lehkost a sofistikovanost. Vhodný je pro ně zejména účes bob, což znamená kratší vlasy vzadu a delší vpředu. Ten se hodí Váhám jakéhokoliv věku a barvy vlasů. A díky němu se octnou ve společnosti slavných žen jako Kylie Minogue nebo Penélope Cruz.

Ženy narozené ve znamení Vah mohou také zkusit lehce experimentovat s boční ofinou nebo nějakou asymetrií, která jim dodá jemný a elegantní vzhled.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zrozenci ve znamení Kozoroha jsou známí svou disciplinovaností a praktickým přístupem. Krátké vlasy pro ně mohou být volbou, která jim umožňuje snadnou údržbu.

I Kozorohům se hodí bob, ale mohou zajít ještě dál a odvázat se. To znamená pixie střih, který zdůrazní jejich sebevědomou osobnost. Nemusí se bát, že by jim ten "skřítkovský" sestřih uškodil. Báječně omlazuje a zkusily ho třeba Audrey Hepburn nebo Judi Dench.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby někdy na své okolí působí až magneticky. Krátké vlasy jim mohou dodat výrazný a sebevědomý vzhled. Hodí se jim sestřih, který zdůrazní jejich intenzivní oči a výraznou tvář.

Odvážná Ryba propluje světem jako dravá štika, pokud sáhne po menším experimentu. Tím může být krátký účes na stranu, který lze upgradovat, když si na jedné straně vlasy výrazně zkrátí nebo dokonce vyholí. To jí dodá dráždivý a výrazný vzhled. Stejně jako se to povedlo zpěvačkám Rihanně a Miley Cyrus.

Další horoskopy ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články