Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Kam na golf? No přece do Thajska! Má se stát velmocí adrenalinových sportů i golfu, říká tamní ministryně

Kam na golf? No přece do Thajska! Má se stát velmocí adrenalinových sportů i golfu, říká tamní ministryně
Zdroj: Media:list
+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Nejkrásnější pláže na Zemi, nádherné palmové ostrovy a zcela bezchybný servis. Tak poznávají Thajsko každý rok desítky tisíc českých turistů. Jenže teď se thajská vláda snaží, aby turisté jejich krásnou zemi zažili z úplně jiné stránky – jako zem, kam se jezdí za adrenalinovými sporty a golfem.

Barbara Lorenzová 7. října 2016

„Naší zemi samozřejmě většina lidí zná skrze pláže a moře. My se teď ale snažíme turistům po celém světě sdělit, že nyní nabízíme vyžití i pro milovníky adrenalinových sportů. A taky chceme, aby se do Thajska jezdilo za neskutečnými golfovými zážitky,“ říká thajská ministryně cestovního ruchu a sportu, její excellence Kobkarn Wattanavrangkul. 

„Nyní se proto soustředíme na budování infrastruktury v této oblasti, ale už teď nabízíme řadu tímto směrem orientovaných hotelových resortů s skvělými golfovými hřišti, ze kterých jsou turisté nadšeni,“ dodává.

Media:list

Před pár dny dorazila do Prahy otevřít novou centrálu cestovního ruchu. „Praha je pro naši novou strategii důležitá. Vidíme Českou republiku a okolní státy střední a východní Evropy, jako třeba Polsko, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajinu, jako slibný zdroj rozvoje turistického ruchu,“ vysvětlila usměvavá ministryně při setkání s českými novináři. 

A jak se zdá z odhodlání, s jakým thajská vláda pracuje na popularizaci i těch netradičních stránek své země, z Thajska se určitě už brzo stane vedle plážové velmoci také velmoc v oblasti adrenalinových sportů.

Takže kam na golf? No přece do Thajska!

Zdroj: Tisková zpráva

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články