Speciál: Hubněte s námiTestovánísoutěže

Kufr, co se chová jako kočka. „To je vtip?“ ptají se uživatelé sociálních sítí

Kufr, co se chová jako kočka. „To je vtip?“ ptají se uživatelé sociálních sítí
Zdroj: Randommizer.com
+ 7 fotek+ 8 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Skvělý parťák pro single cestovatele, nebo špatný vtip? Reakce na Fravel jsou rozporuplné. Sanfranciská designérka Aili Jian má ale jasno – kufr, co se chová jako kočka, rozveselí dobrodružství napříč světem.

Barbara Lorenzová 27. března 2017

Cestování s tímto oživlým kufrem má simulovat procházku s domácím mazlíčkem. A opravdu se jí blíží.

Pomazlíte-li se s ním, jeho uši se začnou hýbat.

Pokud se s ním rozběhnete, zabudované srdce začne pulsovat (rozumějte blikat) rychleji.

A jeho kolečka, co se otáčí ve všech směrech, vypadají jako kočičí tlapy.

„Když si vybíráme cestovní zavazadlo, proč se nedívat za funkčnost? Proč nemůže být také jednoduché, roztomilé a ještě jednou roztomilé?“ píše designérka na kickstarterovém profilu.

Podle ní by mělo být cestování více o pocitech než činech. „Proto my tady ve Fravelu chceme udělat něco, co se dotkne našich srdcí a co je naplněné životem, láskou a duší,“ doplňuje.

Ani praktičnost ale voděodolnému kufru není. Má v sobě zabudovanou baterii, a vydrží tak skotačit celý den. Kromě toho disponuje USB portem – slouží jako nabíječka. A jeho měkké uši lze sundat, díky čemuž dobře padne úschovnám pro příruční zavazadla.

Kickstarter.com

Jste nadšeni? Nebo si klepete na čelo, kdo by investoval bezmála 9 000 korun do oživlého zavazadla? Fravel rozhodně budí rozmanité reakce.

„Jediná dobrá věc na tom je, že má přenosnou nabíječku,“ napsal pod facebookové video serveru Mashable uživatel Male Jamal a sklidil 149 lajků.

Podle Khairula Izwana by nákup Fravelu byly vyhozené peníze. „359 dolarů za tašku na kolečkách s pohyblivýma ušima a přenosnou nabíječkou? Co je tohle za nemravný vtip? Můžete si jednoduše koupit tašku za 25 dolarů a power banku za 15.“

Kickstarter.com

Ušatý kufr si ale našel své příznivce – na crowdfundingovém portálu jej zasponzorovalo 330 lidí. A na rozjezd výroby získal bezmála o 30 000 dolarů více oproti záměru.

Jak se vám líbí Fravel? Podpořili byste vznik kočičího zavazadla? Napište nám pod článek do komentářů.

Zdroj: Mashable

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články